Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lány hálókörlet

Go down 
+5
Calliope Couteau
Allie Liliane White
Fleur de Lys
Susan Hutsinson
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:28 am

-Nem direkt volt - mondtam, kicsit bűnbánóan. - Túl erősre sikerült.
-Viszont jobban tennéd, ha legközelebb máshogy vezetnéd le a felesleges energiáidat.
-Például? Én oda soha többet nem megyek vissza, amíg az az embernek nem is nevezhető lény ott tartózkodik. ne haragudj. Te visszamehetsz.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:29 am

-Merilionban egy embernek nevezhető lény sincs!
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:30 am

-Jó, de... Áhhh, mindegy. Amúgy meg mi a fajtája ennek a szörnyetegnek?
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:31 am

-Honnan tudjam? Még a nevét sem tudom.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:32 am

-Óhh, értem. Akkor meg miért akart annyira a párod lenni?
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:33 am

-Mert... - hirtelen eszembe jutott az egész tegnap. - Hosszú történet...
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:34 am

-Jó - nyitottam ki a ajtót. - Kössünk üzletet. Visszamegyek és bocsánatot kérek attól a... fiútól, te pedig elmeséled a történetet.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:36 am

Nem tudtam mosolyogni, pedig kellett volna. Hiszen meglágyult. De nem ment.
-OK, de Te kezded - nyújtom a kezem. - Induljunk!
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:38 am

-Rendben - hagytam magam vonszolni, de még egész fancsali képpel.
Ekkor viszont eszembe jutott valami.
-Hé-hé-hé, állj! Akkor felveszek valami átlagosabb cuccot. Itt várj! - futottam vissza, aztán pár perc múlva már elő is kerültem. - Oké, mehetünk.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 9:06 am

/reggel/

Végre újra itt! Pislogok az ágyamra meghatottan. Csak két hétig nem voltam itt és máris minden hiányzott. Az igazgatónő és anyu együtt úgy gondolták, hogy jót tenne egy kis Vámpír-továbbképzés. Tehát két hét vámpírok között és folyamatos Vámpírtan órák, így most már annyit tudok ezekről a lényekről, mint egy lexikon. Az utolsó két napot olyan hibridek között töltöttem, mint én, vagyis vámpír-vérfarkas. A legtöbbjük önszántából változott át, hogy megszabaduljon a vérfarkasság okozta kíntól, de akadt köztük egy-kettő, aki egy baleset áldozata lett. Mint én is. Én soha nem akartam vámpír lenni, irtóztam a vérszívó lényektől. Meg persze a sellőket sem bírtam, ezért nem mentem Florával aznap éjszaka. Hibriddé válásom után néhány éjszaka rettentő rémálmok gyötörtek, ezért is döntöttek úgy, hogy elmenjek így, két hétre. Itt megtanítottak a vámpírság előnyeinek kihasználására. Megtanultam, hogy a "hibridségem" felszínre hoz olyan érzéseket és tulajdonságokat, amikről eddig nem is tudtam és kiteljesedik a teljes énem. Olyan furcsa, hogy megtanultam ezt kezelni és élvezem.


A hozzászólást Fleur de Lys összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 21, 2013 3:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 1:56 am

/még mindig/

A bőröndömet az ágyamra dobom és kinyitom. A koszos ruháimat egy kupacba gyűjtöm és egy zacskóba teszem. Az asztalomon egy sárga cetli után nézek és tollal ráírom a nevemet és a szobám számát. A többi ruhámat összehajtogatom és visszarakom a szekrénybe. A bőröndöt pedig betolom a szekrény aljába. Ezután kibontom a hajamat és elterülök az ágyon. Amint kinyújtóztatom a végtagjaimat, kopogást hallok.
- Itthon vagy már, Lily?
- Gyere be! - kiabálok és felülök az ágyon. Nyílik az ajtó és Carter feje jelenik meg benne. Egyből felülök és a nyakába ugrok. - De rég láttalak - fúrom bele a fejemet a vállába.
- Hiányoztál - simogatja meg a hátamat. - Jó volt?
- Nagyon. És jót is tett. Azt mondják.
- Szebb is vagy.
- Jaj, ne hízelegj! - nyomok egy puszit az arcára. Carter megpuszilja a homlokomat és ebben a pillanatban lép be az ajtón Barney. De egyből ki is megy.
- Ez ki volt? West, nem? Ő a barátod... - bontakozik ki az ölelésből Carter.
- Hát igen. Azt hiszem félreértette. Pedig meséltem neki rólad - huppanok le ágyra és a kezembe temetem az arcomat. - Csúúúcs.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 11:46 pm

/és most is/

- Utánamegyek - mondom Carternek.
- Rendben. Itt megvárlak. Megnézhetem a feljegyzéseidet? - tudakolja. Carter imádja az ősrégi vámpírokat.
- Persze - kiáltom neki vissza már az ajtóból. - Barney! Várj! Kérlek! - rohanok le a csigalépcsőn, ami egy igen nehéz mutatvány, úgy, hogy az ember közben ne törje ki a lábát. Villámgyorsan leérek és ugrok egyet. Hogy értem le ilyen hamar? Hibrid vagyok, jesszusom...
- Mit szeretnél mondani? Ó! Tudom már! - hangzik fel egy ismerősen gúnyos hang. - Magyarázkodni... Hát hajrá.
Barney megáll előttem, én pedig visszalépek az utolsó lépcsőfokra.
- Emlékszel mikor arról meséltem, hogy van egy legjobb barátom, egy fiú? Meg is mutattam neked Cartert! Szóval ő csak barát. és ha ezt nem tudod felfogni, hát nagyon sajnálom - fordulok meg, a hajam lobog utánam.
Barney megszólal.
- Miért kell neked legjobb barát? Én nem vagyok neked elég jó?
- Húha. Ha hallottad volna magadat. Majd gondolkozz el, hogy mit mondtál! Viszlát! - megyek fel a szobámba és valahogy egyáltalán nem fáj, hogy összevesztünk. Csak az, hogy nem bízott meg bennem...
Lány hálókörlet - Page 3 Tumblr_mrejurRCPC1rjrfw0o1_500
- Kényelmes ez így? - hajol közelebb hozzám Carter.
- Ühüm - bólogatok, majd hasra fordulok és arcomat a szürke párnába temetem.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:20 am

/ahogy eddig volt/

- Tudod, érdekesek a feljegyzéseid - lapozgatja Carter a füzeteimet. Szerintem csak a figyelmemet akarja elterelni. - Például ez itt - nyomja az orrom alá a megsárgult lapot.
- Mi? - dünnyögöm, ahogy felemelkedek a szürke párnából.
- Hogy vannak Ősi vámpírok. Akiktől minden vámpír származik.
- Ja, volt valami ilyesmi. Találkoztam is eggyel. Tök rendi volt.
- Látom, nem vagy beszédképes - simítja meg a hátamat Carter.
- Elmegyek sétálni egyet, jó? - ülök fel.
- Menjek veled?
- Egyedül mennék, ha nem baj - mosolygok a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 4:01 am

/jelen/

Susan szobája felé teszek egy kitérőt, üdvözölni szeretném. Valami furcsa hang üti meg a fülemet, így bekopogok.
-SZABAD! - üvölt ki.
-Jó, nem kell üvölteni - nyitok be. - Ez a fal nem olyan vastag. Susan, Te sírsz? Valami baj van?
-Nem, dehogy. Minden a legnagyobb rendben van. Kacagok örömömben. Hahaha. Nem látod? Kicsattanok az örömtől.
-Látom. Csak úgy sugárzod a pozitív energiát. Na, mi baj?
És csak mesél, mesél és mesél. Ebben a pillanatban szinte érzem, hogy Barney is így érezhet. Habár egy kicsit máshogy mutatja ki, de biztosan így érez. Félreértés volt és remélem a Susan és Mason kapcsolata is.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:45 am

- Nem. Nem tudom. Lehet. Aha. - és amint benyitok az ajtón, újra rám jön a zokogás.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:47 am

-Jaj - húzom be az ajtót magam mögött, és odarohanok Susan mellé. - Sss... Nincs semmi baj. Ez a Mason csak egy idióta, ne is törődj vele. Felesleges rá pazarolnod az értékes perceidet - simogatom Sus haját.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:50 am

- I-i-igazad van - törlöm le az arcom. - Nem kell Vele foglalkoznom. És nem szeretnék a terhedre lenni, Allie. Tényleg. Nem kell hallgatnod engem - erőltetek mosolyt az arcomra. - Jobban leszek hidd el. És nem akarom, hogy Neked rossz legyen. Szóval, elmehetsz, ha akarsz, nyugodtan - próbálok a legőszintébben mosolyogni (nem hiszem, hogy túl sok sikerrel).
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:52 am

-Susan, te hülye vagy - szalad ki a számon. - Juj, bocs, nem úgy értettem. Azt akartam mondani, hogy hülye vagy, ha azt hiszed, a terhemre vagy. Nekem ez nem teher, éppen ellenkezőleg. Szeretnéd, hogy felvidítsalak? Tudok egész vicces mozdulatokat is!
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:54 am

- Hát, Mason tegnapi malőrénél semmi sem lehet gázabb, nem igaz? - ülök fel, hogy tisztán lássam a barátnőmet. - Na, mutasd.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 7:57 am

-Okééé - helyezkedem el a székén.

Lány hálókörlet - Page 3 VanessaGifs-vanessa-anne-hudgens-27942047-500-281

Lány hálókörlet - Page 3 VanessaGifs-vanessa-anne-hudgens-27942176-500-270

Lány hálókörlet - Page 3 Vanessa_hudgens__gif___02_by_xsparklyvampire-d45eh3w

-Na, hogy tetszettek?
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:01 am

Nevetnem kell Allie mozdulatain.
- Tudod, lehet, hogy tévedtem - nevetek, de Allie nem sértődött meg, hanem magához ölelt. - Köszönöm, Al.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:02 am

-Nincs mit - ugrálok föl-alá - gonosz tulajdonság, hogy néha egyáltalán nem bírok megnyugodni. - Most már jobban vagy? - nézek kutatóan a szemébe.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:05 am

- Igen - felelem. - Fogjuk rá. Nem baj, ha most inkább lefekszem aludni? Szeretnék minél hamarabb túl leni ezen a napon. Meg a tegnapin, mert több, mint 36 órája egy szemhunyásnyit se aludtam.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:06 am

-Ja, oké. Bocs - gyorsan megölelem Susant, aztán kilebbenek az ajtón. - Jó éjt, Sus! - lehelem még vissza az ajtóból.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:12 am

- Jó éjt! - köszönök el, és megvárom, míg Allie becsukja az ajtót, csak aztán dőlök az ágyamba.
Nem is hittem, hogy ennyire fáradt vagyok. Egy könnycsepp hagyta el a szememet, és máris elnyomott az álom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lány hálókörlet - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lány hálókörlet
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fiú hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: