Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Az iskola parkja

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 6:43 am

Megállok egy nagy fa mellett. Nagyon rosszul esett, amit mondott. Megbántott. Léptek zajára leszek figyelmes.
Az iskola parkja - Page 2 Tumblr_mlj0551K6I1qht8k0o2_250
Megpördülök és magamat Barney kék pulcsijában találom, mint az első találkozás alkalmával.
- Figyelj, Fleur. Én... Sajnálom.
- Sajnálod? Mit? Hogy csodás dolgokat mondtál rólam...? - lököm el magamtól.
- Emlékszem pontosan mit is mondtam? - megrázom a fejemet szipogva. - Olyan idióta. Vihog, táncol, ugrál, visítozik. Borzalmas. Jaja, azt hiszem. Fleur. De mégis...
- De mégis mi? - törlöm meg a szememet.
- Látod? Erre nem figyeltél. De mégis, ezek ellenére szeretem. Mert az egyik legrendesebb lány, akit valaha is ismertem, kedves és hatalmas szíve van.
- Komolyan? - csuklok egyet.
- Komolyan. Jesszus, Fleur. Te remegsz. Tuti fázol - hámozza la magáról a még nem annyira vizes pulcsiját. Ez a legjobb pulcsija. Kék, kenguruzsebes és sárga minta van az elején. - Vedd fel.
Belebújok a kék, kapucnis pulcsiba, habár tudom, hogy az is ugyanúgy el fog ázni.
- Na, gyere ide - nyújtja a két kezét. Nem tudtam eldönteni, hogy az imént a szeretlek a szerelemre vonatkozott vagy baráti szeretetre. Gyanítom, hogy a baráti szeretetre. Megfogom a két kezét és engedem, hogy közelebb húzzon magához. Még mindig remegve ölelem át Barneyt, aki megsimogatja a vizes hajamat, ami így szinte barna. Hirtelen lehajol és megcsókol. Én mindig is így képzeltem el az első csókomat. Esőben, mert az olyan romantikus. Gyanítom, hogy a szeretlek, nem baráti szeretet volt.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 4:38 am

Úgy terveztük, hogy ebéd után megyünk ki a parkba, és aki akar (vagyis, akit meghívtunk és akar) az jön. Én felkerestem Cammie-t is, aki örömmel mondott igent a meghívásra, és biztosított arról, hogy hoz ételt.
Délután, három körül már elkezdtek gyülekezni a meghívottak. Először Fleur érkezett meg, egy nagy, kockás (milyen más?) takaró társaságában. Én limonádét készítettem két nagy kannával. Nemsokára megjött Allie is, aki poharakkal felszerelkezve jelent meg, majd szépen lassan a többiek is. Lassan megérkeznek a többiek is. Vannak, akiket nem ismerek (vámpírok, Fleur barátai, és egy-két elf, akit Allie hívott meg). Lucy, Clive, Mason, Leia, Barney, Jack is megjött, szóval egy kisebb tömeg torlódott fel a helyszínen. Cammie-t még mindig nem látom sehol.
-Nem azt mondtad, hogy csak egy-két barátod lesz itt? - szólal meg a lány hangja a hátam mögül.
-Szia, Camm... - fordulok meg, de egy barna hajú lány áll ott. - Sajnálom, azt hittem Te vagy Cammie.

Az iskola parkja - Page 2 Kelsey-chow-01

-Hiszen én vagyok az - mondja nevetve. - Tudod, alakváltó...
-Igaz, bocsi, csak ez teljesen ellentéte annak amit tegnap láttam - védem magam.
-Tudom - mosolyog, majd megemeli a kezében lévő nagy piknikkosarat. - Hova tehetem?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 9:25 pm

- Ú! Piknikezünk! - dobom le a nagy sárga-kék kockás pokrócot. Majd nekikezdek a szétbontásának. Ne tudom, minek jöttek a vámpírok, hiszen semmi ehető nem lesz itt számukra. Végül Flora és a többi öt (nem tudom honnan került elő ennyi, esküszöm, valakit még én sem ismerek) vámpír elmentek vadászni. Azt mondták nem bánják, jó ott nekik.
- És te? - tudakolja Allie.
- Én megeszem az emberit is - mosolygok rá.
- Ó! Értem - néz körbe valami ehető után a lány. Én pedig elindulok megkeresni Barneyt. Csendben a háta mögé megyek és befogom a szemét.
- Ki vagyok? - tudakolom.
- Szia, Fleur! - hámozza le óvatosan a kezemet a szeméről.
- Na! Nem szabadott volna kitalálnod - sóhajtok és leülök mellé. Eddig Jacobbal beszélgetett.
- Egyetlen ember van, aki befogja a szememet és megkérdezi ezt a ovis játékot.
- Hé! Most megsértődtem - fonom össze sértődötten a kezemet. Barney átkarol és egy puszit nyom a homlokomra.
- Te idióta! Süt a nap! Pulcsiban? Megsülsz! - nézek rá a kék kötött (!!!) pulcsijára.
- Nem! Ez tökéletes - mentegetőzik.
- Hát, te tudod - bontakozok ki az öleléséből. - Megyek megkeresem Susant!
- Oké! De a pulcsi marad.
- Mondom, te tudod. Szia! - puszilom meg. - Szia, Jacob! - intek a fekete hajú srácnak, aki mosolyogva visszainteget.
Susan éppen beszélget valakivel.
- Sziasztok - mosolygok. - Fleur de Lys vagyok - nyújtom a kezemet a lánynak.
- Cammie - mosolyog.
- Örvendek a találkozásnak.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 11:48 pm

Az étel nagyon gyorsan elfogy, de még mindenki marad. Kisebb-nagyobb csoportokban üldögélve beszélgetünk, nevetünk. Én általában Allie-vel, Fleur-rel, Masonnel, Cammie-vel, Leiá-val és Lucy-vel beszélgetek.

Az iskola parkja - Page 2 25jc
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 1:17 am

- Fogalmam sincs Barney miért hord mindig pulcsit - vonja meg a vállát Susan.
- Á, én sem tudom - nevetek.
- És mindig kékben van - teszi hozzá Susan. Igaza van, Barneyn mindig van valami kék.
- Ó! Te még nem láttad Richie Blacket. Rajta mindig piros van - török le még egy kockát a csokiból.
- Hihetetlenek vagytok. Mindig csak a fiúkon jár az eszetek - túr bele a kosárba Allie.
- Mit keresel? - kérdezi Cammie.
- Muffint. Tudod, azt a szivárványosat! - kap elő egyet a lány. - Megtaláltam! - vigyorog és beleharap.
Az iskola parkja - Page 2 Tumblr_mph5rpjHgt1s5eg35o1_250
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 3:19 am

-Hihetetlenek vagytok. Mindig csak a fiúkon jár az eszetek - keresgél Allie egy muffin után. Majd mikor megtalálta, mosolyogva beleharap.
-Nem is igaz - tiltakozom. - Csak neki! - mutatok Fleur-re.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 3:34 am

- Na nem. Elmondanám, hogy Barney nincs is itt. Csak Mason - fonom keresztbe a karomat és elnyúlok a fűben.
- Van még csoki?
- Allie! Tele van a szád muffinnal - néz végig Susan a földön fekvő, csokis szájú lányon. Szárnyai szétterülnek, pont úgy, ahogy keze és lába.
- Ja. Igaz - vonja meg a vállát. - Annak a felhőnek olyan alakja van, mint egy lónak.
- Nem! Az unikornis - nézek fel a felhőre, amit Allie mutat.
Az iskola parkja - Page 2 Tumblr_llg22jjT7I1qc6czfo1_500
- Álljatok le! Az egy kecske - lép közbe Susan, de aztán sóhajt egyet és ránk hagyja a dolgot.
- De a másik tényleg unikornis - mosolyog Allie.
- Neeeem - rázom meg a fejemet. - Az egy pegakornis.
- Akkor már unizus.
- Pegakornis.
- Unizus.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:15 am

- Szia! - guggolok le, és előrenyújtom a kezem. - Ki vagy?
Max - olvasom a feliratot.
A kutya megnyalja a kezem, és én simogatom. Oldalára fekszik, és élvezi a kényeztetést. Hasra fekszem mellette, úgy simogatom.
Pár perccel később egy ismerős hang szakít el a kutyától.

Az iskola parkja - Page 2 Ef2b6ec8fd21

- Hello! - köszön.
- Hi! - ülök fel. - Fáj?
- Mi? Ja ez? Nem, már alig érzem - von vállat. - Leülhetek?
- Öhm, hát persze...
- Te kutyád?
- Nem, itt volt - válaszolok. - De nagyon barátságos.
- Hogy hívják?
- Max.
- Aranyos.
- Aha.
- Amúgy, Taylor vagyok, csak nem sikerült normálisan bemutatkoznunk.
- Hát, akkor Taylor, Susan vagyok.
Néma csendben simogattuk Max-et.
- Vajon kié lehet? - töri meg a csendet.
- Nem tudom.
Csomót beszélgettünk, majdhogynem vacsiig.
- Nem kéne menni?
- Dede.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola parkja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola parkja
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Az iskola házirendje
» Az iskola könyvtára
» Az iskola története
» Az iskola bálterme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: