Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Az iskola parkja

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2013. Feb. 10.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 9:06 am

Az iskola közvetlen közelében lévő füves terület. Ez torkollik bele a tengerpartba - mindenki által szabad a látogatása.
Vissza az elejére Go down
https://merilion.hungarianforum.com
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 12:57 am

Mivel a könyvtár segítségével gyorsan kész lettem, kijövök a parkba. A nyár halvány illata libbenve kering a diákok között, reményt adva, hogy még nincs tanítás. A lágy szellő édesen cirógatja a bokáig érő, üdezöld fűszálakat. Mélyen beszippantom a meleg nyár illatát, melyet bódítóvá vált a közelgő ősz. Behunyom a szemem és hagyom, hogy a szél összeborzolja barna hajamat. Kitárom karomat és elképzelem, hogy repülök. A kezem alatt suhan a levegő, én mindent látok, mindent és mindenkit. Enyém a világ. Az egész...
Valaki nekem jön, hanyatt vágódok. Kinyitom a szemem. Az a fiú fekszik rajtam, aki reggel rám borította a teáját. Szája fél (!!!) centire az enyémtől, alig kapok levegőt. A fiú feláll majd engem is felsegít.
-Bocs, tényleg. Nem akartam csak éppen a srácokkal focizok és nem vettelek észre... – magyarázkodik.
-Semmi baj – húzom féloldalt mosolyra a szám.
-Clive, jól vagy? – lép oda hozzánk egy szép, de enyhén lázadó lány.
-Persze, csak elestem és feldöntöttem… - kérdőn néz rám, mire kisegítem.
-Susan.
-Szóval, feldöntöttem Susant – fejezi be Clive.
-Remélem, nincs semmi bajod, Susan. Én Lucy vagyok – nyújt kezet a lány. Hű, szerencsére, nincs harag. Vagyis, nem látszik, hogy kedvelem a fiúját.
-Nem, köszi, jól vagyok – rázok vele kezet.
-Nekem mennem kell! – int Clive és elindult a haverjai felé, akikkel folytatta a játékot. Lucy leül a fűbe, én is letelepedek mellé.
-Új vagy? – kérdezi.
-Aha.
-És Te mi vagy?
-Félig farkas, félig boszorkány. Te?
-Sellő.
-Mi a különleges képességed? –érdeklődöm.
-Jövőbelátás – mondja és lehunyja a szemét. – Tudod, mi jó barátok leszünk.
Nem tudok mit mondani, inkább hanyatt dőlök a fűbe.

Az iskola parkja Selena-gomez-eat-beat
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 8:07 am

Már szinte biztos vagyok benne, hogy nem a kedd lesz a kedvenc napom. Sajnos sem a Számtan, sem az Önvédelem nem az erősségem, hiába tanultam rájuk szinte egész nyáron, kivételes figyelemmel, egyszerűen nem mennek. A Számtan túl... Bonyolult és számomra teljesen elvont, az Önvédelem pedig... Nos... Már annál az ominózus esetnél is megbizonyosodott, hogy egy idősebb elf segítsége nélkül még egy kisebb csapat embergyermektől sem tudom megvédeni magam. Ilyenkor egyszerűen megbénulnak az érzékeim, a varázserőm. Az elmélet sem segít, hiába tudom oda-vissza a támadási és védekezési formulákat, a cselekvés pillanatában egyszerűen kiszállnak az agyamból. Edzenem kéne magam váratlan helyzetekre. Vagy pedig magam mellé veszem Jack-et, mint személyi testőrt. Jó, ezt az ötletet inkább el is vetem. Na, már csak az kéne, hogy harminc éves koromban is a fogadott bátyám kísérgessen mindenhova, mert nem tudom magam megvédeni. Nem, nem. Jack nyugodtan és kötelezettségtől mentesen élje az életét. Mostanra, este fél kilencre már csak egy-két diák lézengett a parkban. Én viszont - Levegő Tündér lévén - úgyszólván nem is tudok létezni friss levegő nélkül, így ma is kijöttem a zöldbe. Azonban nem csak ez volt az egyetlen ok. Halkan odalibbentem egy fa tövébe, leültem a fűre és kivettem szoknyám zsebéből a levelet, amelyet ma reggel kaptam. Még egyszer, jól odafigyelve olvastam a sorokat, a kedves, szívmelengető szavakat.

Drága Kicsikém!

Hogy vagy? Reméljük, tetszik a Merilion. Bízunk benne, hogy sok barátot találsz majd, hiszen olyan drága és aranyos tündérke vagy! Milyen óráid vannak? Nehezek a napjaid vagy könnyűek? Tudod, amikor mi jártunk oda, nagyon alaposan odafigyeltek a taníttatásunkra és elég keményen folyt a tanítás és az óra. Félig-meddig reméljük, hogy ez most is így van és kellően kikupálódsz. Hogyan birkózol meg az iskolával? Tudjuk, hogy ez még új Neked, de tudjuk azt is, hogy milyen odafigyelő és szófogadó vagy, bizonyára itt is megállod majd a helyed. Itthon minden jól megy, ne aggódj, csak az ikrek osontak be múltkor a szobádba és... Hát... Nos, játszottak kicsit... Tudod, milyen, amikor Ők ketten veszekednek, ugye? Tűz a víz ellen... Minden esetre ne aggódj,a károkat Édesapád már kijavította. Jack hogy van? Olyan régen hallottunk már Felőle...

Millió puszi:

Apa és Anya

U.i.: Corinne és Cornelia üzenik, hogy szeretnek Téged és várnak haza. Mindannyiunknak hiányzol, Kicsim!


Végigsimítottam Anyu ismerős betűin, majd óvatosan a zsebembe csúsztattam a levelet, felálltam, leporoltam a szoknyámat és betáncoltam az épületbe.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 6:33 am

Jacob úgy döntött csatlakozik hozzám az ebédszünet idejére. A 4. óra után együtt mentünk le a lépcsőn.
-És most mit akarunk csinálni?
-Ha nincs ellenedre felmennék a szobámba valamiért.
-Persze, csak nyugodtan. Majd megvárlak az előtérben. - rámosolyotam, majd a szokásos gyorsaságommal feviharzottam a szobámba. Felkaptam az elmaradhatatlan fekete köpenyemet és ugyanazzal a sebességgel amivel fejöttem, leszáguldottam az aulába. Hangtalanul megálltam a háta mögött. Persze egy félvámpírt nem ilyen könnyű átverni.
- Gyors voltál.
-Siettem. - mosolyogtam. Miközben felvettem a köpenyemet elindultam az ajtó felé majd mikor a köpeny már biztoságosan fedte az egész testemet és a csuklya is a fejemen volt szélesre tártam az ajtót. Jacob leesett állal bámult rám, olyan arcot vágott mint aki szellemet látott. Bár most, hogy ebbe a világba csöppentem ezt nem is tartom olyan valószerűtlennek.
-Te normális vagy? Elárulnád mit csinálsz? Ez életveszélyes!
- Kimegyek. Te nem jössz? Vagy rád hat egyáltalán a napfény?
- Flora, te komolyan ki akarsz menni oda?
-Persze. Miért tiltja a házirend vagy valami más gond van?
- Nem, csak tudod, te elégsz a napon. - ezt úgy mondta mintha sült bolond lennék.
- Tisztában vagyok vele. - szóltam alig észrevehetően hűvösebben mint szoktam.
-Figyelj, nem akartam bunkó lenni, de remélem tudod mit csinálsz. - mindezt olyan aggodalmas arccal mondta, hogy megesett rajta y szívem.
- Csak nem aggódsz értem Jacob Green?
- Nem, dehogy is... Vagyis inkább, de igen.
- Nyugalom. Már ezerszer megcsináltam ezt. Ilyen köpenyben egy cseppet sem veszélyes. - azzal mosolyogva kiléptem az ajtón. Ő tétován követett. Azt hiszem ez a barátság életre szóló lesz.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:06 am

Allie-vel nagyon jó barátnők lettünk. Igaz, az volt az egyetlen beszélgetésünk, amit a szobájában folytattunk, az ominózus eset után. Megbeszéltük, hogy órák után is együtt csinálunk valamit. 7 óra Most már biztos megírta a leckéjét A biztonság kedvéért felkaptam a köpenyemet és azzal együtt száguldottam a könyvtárba. Nem találtam ott, úgyhogy a következő másodpercben már a szobája előtt álltam. Hármat koppintottam. Bentről tétova Tessék hallatszott. Én óvatosan kinyitottam az ajtót, és amikor láttam, hogy a függöny el van húzva, gyorsan be is csuktam.
- Szia Allie! Flora vagyok. Egy pillanat és bemegyek. - a következő másodpercben már köpenyben álltam a szobájában.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:21 am

-Szóval így ismerkedtem meg Jack-kel - foglaltam össze a történteket röviden és tömören.
Flora talpig feketében ballagott mellettem, néha bólintva egyet-kettőt. Elég érdekesen festhettünk, én a hófehér szoknyácskámban és egy vakító fehér orchideával a hajamban, Ő pedig egy teljesen fekete köpenybe burkolózva. Egy kívülállónak teljesen ellentétesnek tűnhettünk, és számára valószínűleg érthetetlen, hogy egymás mellett sétálunk, de valójában, amint jobban megismertük egymást, nyilvánvalóvá vált, hogy nagyon jó barátnők leszünk. Az élet néha furcsa, de kellemesen furcsa dolgokat produkál. Mint például ez a barátság. Örülök, hogy megismerkedhettem Flora-val.
-Értem. Egyébként miért nem hoztad ki a gitárodat? Játszhattál volna egy kicsit. Szívesen énekeltem volna, ha Te nem szeretnél.
Enyhe pír öntötte el az arcomat.
-Ööö... Izé... Szerintem túlértékeled a képességeimet - dünnyögtem zavartan.
-Hé, ne csináld, hozd már le - mosolygott, mire zavartan (és idegesen) bólintottam és felszaladtam a szobámba.
Sóhajtva levettem a gitárt a helyéről és leszaladtam az udvarra.
-Itt vagyok - jelentettem be, aztán elképedve megálltam.
-Oké, akkor ma este. Ne késs! - köszönt el éppen egy fiú Flora-tól, majd nagy sebbel-lobbal el is szaladt.
-Jé - néztem ámultan utána. - Ő meg ki volt?
-Jacob Green. Félvámpír. Jó barátom - vonta meg a vállát Flora. - Na, meghoztad?
-Persze - lóbáltam meg a gitárt.
-Csak akkor kicsit... Izé... Távolabb? - nyökögtem idétlenül, de Flora csak megvonta a vállát.
-Rendben.
A park egyik végébe ültünk le.
-Na? Mit játsszak? - kérdeztem félénken.
-Hmmm... Mondjuk... Megvan - csettintett. - A Green Daytől a Boulevard of Broken Dreams-t.
-Rendben - sóhajtottam fel, hogy ezt legalább ismerem.
És játszani kezdtem. Rendben, nagyon furi volt, ugyanis mások előtt még nemigazán játszottam, de Flora hangja alá játszani jó érzés volt. Gyönyörű hangja van.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:29 am

Ahogy együtt zenéltünk, egyszerűen minden megszűnt körülöttünk. Csodálatosan játszott, jó volt énekelni rá. Nagyon szerettem énekelni. Igazából én is zavarban voltam, hogy mások előtt csináljuk ezt, de valójában az volt a célom, hogy felfigyeljenek Allie tehetségére. Ez nem jött be. Senkit nem érdekelt, hogy zenélünk, de nem baj, legalább szórakoztunk egy jót. Csak ültünk és néztük a naplementét.
- Allie, mesélj magadról, kérlek!
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:37 am

-Ööö... Izé... - piszkáltam zavaromban a gitárt. - Jack történetét már ismered, azon kívül meg semmi átlagos nem történt velem az elmúlt tíz év alatt. Van egy divattervező anyukám, egy kutató apukám és két kishúgom, akiknek két személyiségük van. Egy angyal és egy ördög. Vagy teljesen felforgatják a szobád, de úgy, hogy utána tündér legyen a talpán, aki bejut oda, vagy egy rég nem látott családtag előtt egy tökéletes pukedlit mutatnak be. De szeretem Őket, mert egyébként imádnivalóak. Annyi még érdekes, hogy egészen idáig magántanuló voltam, és még nehezen illeszkedem be egy ilyen zajos iskola környezetébe, De röviden ennyi - vontam meg a vállamat elpirulva. - Ha... Nem veszed tolakodónak a kérést, akkor Te is mesélhetnél Magadról - néztem Rá nagy, csillogó szemekkel.
Meghallgatásban vagyok jó, én nemigazán szeretek beszélni. Ó, csak ezzel a félénkséggel kezdhetnék valamit!
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:55 am

- Hát..., tudod a történetem elég szomorú és hosszú, nem akarlak untatni vele...
- Ráérek, és szeretném hallani.
- Rendben. Minden úgy kezdődött, hogy egy zord téli éjszakán a kocsink megcsúszott és átszakítva a szalagkorlátot egy tóba esett. Az apám és a húgaim azonnal meghaltak, anyám elvesztette az eszméletét. Megpróbáltam megmenteni, de az ajtó beragadt. Küzdöttem, de ő is meghalt. Felúsztam a felszínre és a fájdalom az erdőbe kergetett. Futottam és nem vettem észre, hogy előttem egy szép nagy verem van. Beleestem. Eltört a lábam és egy kő felhasította az oldalamat, de nem adtam fel. Megpróbáltam kimászni újra és újra, mígnem elvesztettem az eszméletem. Nem is tudom miért küzdöttem, talán csak az életösztön hatása volt, fogalmam sincs. A lényeg, hogy nem haltam meg. Újra átéltem a jó és rossz emlékeimet és szenvedtem is tőlük. Aztán felébredtem és ezt találtam magam mellett. - azzal odaadtam neki a levelet amit a rejtélyes teremtőm írt. Elképedve olvasta el. - Egyszóval én is nehezen illeszkedem be, mert én az emberi világból jövök.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:03 am

-Hűha - képedtem el, majd felnéztem a levélből és megsimítottam a karját. - Sajnálom.
Nem tudom ugyan, milyen elveszteni a családunkat, együttéreztem Flora-val. Jack is (ha nem is gyakran, de) néha beszélt a néhai családjáról és akkor olyan fájdalom van a tekintetében, hogy azt szavakba nem lehet önteni.
-Ugyan, semmiség - nevetett fel idegesen Flora és lerázta magáról a kezemet.
Beharaptam a számat és félrenéztem.
-Ne haragudj - suttogtam.
-Semmi baj - mosolyodott el, bár kicsit nehézkesen, aztán ránézett a karórájára. - Hopsz, azt hiszem, Neked menned kéne, nekem meg még van egy találkám - forgatta unottan a szemét.
-Hova mész? - kérdeztem kuncogva és felálltam a gitárral a kezemben.
-Jacobbal az erdőbe. Az előbb hívott meg. 22-kor lesz Vele találkám.
-Oké - mosolyodtam el. - Akkor találkozunk holnap és jó szórakozást - intettem, és elindultam vissza az épületbe.
-Szia - suttogta utánam Flora, aztán beleolvadt az éjszakába.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:46 am

Lassan haladtam végig az udvaron. Egyszerűen képtelen voltam aludni. Csak forgolódtam és bámultam a plafon, friss levegőre vágytam. Ahogy haladtam végig a sötét udvaron, hirtelen valamibe beleütköztem, ami sikított.
- Juj! - huppant le a lány a földre.
- Ó, bocsánat, Allie - mert, hogy ő volt az, szép fehér szoknyácskájában állt a sötét iskolaudvar közepén. - Mit csinálsz te itt?
- Ugyanezt kérdezhetném én is - mosolyodott el a lány.
- Nem tudok aludni.
- Ó, már lefeküdtél? - kerekedtek el a szemei. - Florával jöttem ki.
- A nővéremmel?
- Neeem, a Wilson lánnyal. Mindegy. Sietek fel! Szia! - azzal el is tűnt a sötét éjszakában. Lassan sétáltam tovább, nem akartam gyorsan menni, semmi szükség nem volt rá, egyszerűen csak élvezni akartam a friss levegőt. Hirtelen beszéd hangja ütötte meg a fülemet. Úgy 15 méterre lehettek, nem tudtam pontosan belőni, de azért futásnak eredtem. Meg akartam nézni, ki bolyong még rajtam kívül az éjszakában. Ahol az erdő kezdődött, pontosan az első fának az ágán ült Flora, lábát lóbálva, a másik fa ágán meg Jacob, akire a levesemet borítottam.
- Fleur. Nem aludnod kéne? - tette fel a kérdést fordulás nélkül Jacob.
- Bah és nektek? Várj, ne mondj semmit... Mintha meg se szólaltam volna. Nem vagyok álmos és amúgy sem tudok aludni. Amúgy meg ne becsülj le egy vérfarkast! Képes vagyok és kinyírlak - másztam fel mellé az ágra.
- Upsz. Nem tudtam, hogy ilyen harcias a kisasszony - nézett rám őszintén csodálkozva.
- Én? Nem. Csak a tényeket közöltem. Szokott itt valaki ellenőrizni? - tudakoltam, a kérdést inkább Florának célozva, mint Jacobnak.
- Nem nagyon. Sőt soha - válaszolt a lány, mintha megérezte volna, hogy tőle várom a választ.
- Tehát nem mész aludni - vonta le a következtetést Jacob.
- Baj, ha maradok? - tudakoltam teljesen megbántódva. Eddig csak a tesóim voltak itt. Most, így a második hét vége felé, úgy éreztem, hogy sikerült barátokat szereznem, de hát nem. Így jártam. Szomorúan leugrottam a faágról és elindultam. Volna. Még ugrás közben megragadott két erős kéz és visszarántott magam mellé.
- Mondtam én egy szóval is, hogy menjél? - tartott még mindig a derekamnál fogva.
- Nem, de céloztál rá - próbáltam sértődötten lerázni a kezét magamról. - Meg vagyok sértve!
- Tényleg? - a fiú hangjából tömény gúnyt lehetett kihallani.
- Tényleg - adtam fel a próbálkozást, hogy lefejtem Jacob kezét, amivel átölelte a derekamat. Flora csak ült az ágon, akár egy szobor és nézte, amint szerencsétlenkedem. Jacob hirtelen elengedte a derekamat és megkönnyebbüléstől majdnem leestem. A srác megint elkapott és most már nem is próbáltam a kezeit levenni a derekamról, mert rájöttem, hogy akár le is eshetek, amit nem szeretnék. - Akkor, amikor rád borítottam a levest, miért nem hajoltál el? Most is olyan jók a reflexeid.
- Persze, hogy jók, mert vámpír vagyok - húzta ki magát büszkén, mire beleboxoltam a vállába. Öntelt majom! Majd kicsit halkabban hozzátette - Nem hajoltam el, mert barátokat akartam szerezni. És mert tudtam, hogy még rengetegszer oda fogsz hozzám, hogy bocsánatot kérj.
- Ennyire ismersz? Nem, Akkor meg? - tudakoltam, de nem vártam választ. Ez affajta költői kérdés volt. És ezután a költői kérdés után aludhattam el Jacob vállán, mert reggel ötkor addig rázott, míg fel nem ébredtem, hogy "azonnal húzzak fel a hálókörletbe, mert még el is kaphatnak". Na, ez kedves volt. De mindegy. Azért így visszagondolva az eseményekre, ez érdekes volt. (Ugye Barney nem látta?) Viszont azt hiszem Jacobbal barátságot kötöttünk. Egy életre szóló barátságot, ami ugye jelen esetben igen sok időt jelent.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 8:19 am

- Hát mindig visszahúz, ha el akarok menni. És úgy viselkedett, mint Carter Wish, mármint amikor egy undok béka, amit utálok.
- Értem. Nem olyan ám - mosolyodott el Flora.
- Tudom. Tud normális is lenni. és tudja hol van a könyvtár. Az már szempont - egyszerre tört ki belőlünk a nevetés. Igen, kikérem magamnak, az már szempont egy srácban, hogy tudja, hol a könyvtár! - Rossz?
- Mi? - vonta fel a szemöldökét Flora.
- Vámpírnak lenni. Rossz? - tettem fel újra a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 8:34 am

- Hát, attól függ mit értesz rossz alatt. Tudod, hogy nem én választottam a sorsomat, én akaratlanul lettem vámpír. Nem volt más választásom mint hozzászokni, meg amúgy is én a jó dolgokat szeretem meglátni. Ilyen szempontból én kimondottan szeretek így élni. Futhatok gyorsabban mint a szél, hihetetlen milyen élesek az érzékszerveim, imádom, hogy olyan dolgokat is látok, hallok és érzek, amit más nem. Szeretek olyan lenni, akinek mindegy mit vágnak hozzá, a seb azonnal begyógyul és egyszerűen szeretem ezt a világot, mert szerintem izgalmas és egyszerűen itt jobb élni. De a te szemszögedből lehet, hogy nem olyan jó. Gyakran ölnöd kell, hogy életben maradhass és azt mondják a szomjúságot is nehéz legyűrni. Nekem fogalmam sincs miért, de ez könnyen ment, igazából sosem voltam olyan szomjas, hogy a szomjúság át tudta volna venni az uralmat az elmém fölött. Na,de mindegy. Számodra még rossz lehet az is, hogy soha többé nem süttetheted magad a napon. Tudom, hogy te nagyon szereted a napot, úgyhogy el tudod képzelni milyen amikor egyszer csak puff, és a nap már nem barát hanem ellenség. Többet sosem érhet napfény. Valamint meg kell tanulnod uralkodni az erőd felett is. Mindenhez olyan lehetetlenül óvatosan kell nyúlnunk, hogy az ép maradjon, legyen szó egy vázáról vagy akár egy másik lényről. Nem tudom, mindenki a saját szemszögéből ítéli meg milyen vámpírnak lenni, de ha az én véleményemet kérdezed, szerintem jó. Amúgy miért érdekel ez?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 8:48 am

- Csak úgy - rezzentem össze a kérdés miatt. - Tudod, volt egy álmom. Abban hibriddé váltam. De már a gondolattól is kiráz a hideg, hogy büdös vérszívó legyek, már bocs a kifejezésért. Viszont lenne egy előnye. Tudnék uralkodni az átváltozásomon. Sokkal jobb lenne. El tudod képzelni milyen az, amikor a csontok átalakulnak? - beleremegtem. - Borzalmas. És Jacob szerint... szerinte is jobb lenne nekem. De borzalmas. Inkább maradok ilyen, minthogy gyilkossá váljak. Tényleg bocsi a kifejezésért. Meg az olyan, mintha meghaltam volna. Nem tudom. Csak érdekelt a dolog.
- Jó neked. Előtted itt a választás lehetősége, hogy hibrid lehess és, hogy járhass a napfényben. Gondolkodj el rajta!
- Ugyan. Ki harapna meg? Amúgy is tilos - mosolyodtam el.
- Az iskola területén.
- Te megtennéd?
- Dehogy. Mármint a barátnőm vagy, nem tudom, hogy képes lennék-e háromszor megharapni valakit, akivel jóban vagyok - vonta meg a vállát. Két percig csak bámultunk egymásra csendben, majd valaki megérintette Flora vállát.
- Sziasztok!
- Szia Jacob! - hihetetlen milyen reflexeik vannak. És nem rezzennek össze egy kéztől a vállukon...
- Szia! - dörmögtem.
- Mérges vagy rám? - lépett mellém.
- Ühüm...
- Nagyon?
- Ühüm...
- De miért? Tudhatom?
- Ühüm...
- Úgy látom, most mindenre ez lesz a válasz - tett egy lépést az erdő felé.
- Megyek Barneyhoz! Most jut eszembe, hogy megígértem neki - és való igaz. Találkoznom kellene vele.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 9:06 am

-Én ezt egészen egyszerűen nem szeretném elhinni - sziszegtem idegesen és (sokadszorra) kiradíroztam a Számtanból kapott házi feladat eredményét.
Egyszerűen nem voltam képes kiszámolni, ami rendesen felidegesített. Sajnos nem láttam ismerős arcokat a parkban, se Jack, se Flora, se Fleur, se senki, pedig direkt azért jöttem ki a szobámból a szabadba, hogy segítségre leljek. Idegesen megrágcsáltam a ceruzám végét, majd a következő pillanatban kikapták a kezemből. Rémülten elfojtottam egy kisebb sikolyt és "támadómra" néztem. Aztán bosszúsan összeráncoltam a szemöldökömet.
-Matt, Te meg mit keresel itt?
A fiú tűnődve forgatta a ceruzámat az ujjai között, majd megvonta a vállát és lehuppant mellém a földre. Felvont szemöldökkel néztem Rá, de Ő azonnal kikapta a füzetemet a kezemből és egy laza mozdulattal áthúzta. Áthúzta. Az én füzetemet. Egyszerűen megnémultan és döbbenten meredtem az áthúzott számokra.
-Ezt... Te... Hogyan... - néztem végre Matt-re, aki teljes lelki nyugalommal írni kezdett az én füzetembe.
-Az eredmény ez - koppintott rá a lapra, majd hitetlenkedve meredt rám. - Te hogyhogy nem érted a Számtant? Olyan logikus.
-Neked - kaptam ki a kezéből a füzetet, majd a sírógörccsel küszködve olvastam az érthetetlen sorokat.
-Hé, segítsek? - lökte meg a karomat játékosan Matt, amitől annyira felháborodtam, hogy kedvem lett volna felpofozni.
-Nem kell, köszönöm - válaszoltam hűvösen és kimérten.
Felálltam és indulni készültem, de Matt elkapta a csuklóm. Visszahuppantam a földre.
-Figyelj, ha ez a, akkor az már nem lehet a, mert...
-Pedig még jó, hogy lehet - sziszegtem idegesen, mire Matt idegesen a hajába túrt.
-Idegesítő vagy, tudod?
-Mert Te nem - húztam fel az orromat.
-Hé, nyugi. Szóval, ez azért nem lehet a, mert...
-Szerinted ez érdekel? - kérdeztem idegesen.
-Igen - vágta rá. - Mert szeretnél jó jegyet kapni.
Oké, erre nem tudtam mit mondani, úgyhogy megadóan hallgattam, hogy "a miért nem lehet a". Mellesleg még most sem tudom, mert Matt nem tud magyarázni. Jó, biztosan tud, csak éppen elfelejtettem odafigyelni.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:46 am

Feszült vagyok. Lépked mellettem a felügyelőm, akiről útközben kiderült, Calan prefektusa és Juliette Séduction (nagyjából így kell kiejteni: Zsüliett Szedukjson . Próbáld felolvasni befogott orral és megvan a tökéletes francia kiejtés), francia lány, vagyis tündér. Juliette éppen hevesen magyaráz.
-Ez lesz az első alkalmam, hogy egy átváltozást felügyelek. Eddig ott voltam az összes elméleti órán, de nem azt jelenti, hogy tökéletes vagyok. Közel sem – hadar, majd nagy levegőt vesz. - Szeretnél valakit, hogy melletted legyen?
-A nővéremet – felelem.
-De ő is… - kezd bele, majd legyint. – Mindegy, legyen. Kövesd az előtted lévőket, mindjárt jövök.
Az előttem egy magas fiú és egy lány sétál, az utóbbi erősen emlékeztet arra a lányra, akivel az aulában találkoztam még az első nap. Ahogy a fiú felé fordul, felismerem.
-Flora? – kérdem bizonytalanul. A lány felém néz.
-Fleur – javít ki és visszafordul a fiúhoz. OK, jó tudni. Ezek szerint nincs beszélgető társam az útra.
Lehajtott fejjel sétálok. Juliette azt mondta, ne jöjjek egyenruhába, szóval deszkás cipő, farmernadrág, póló, kockás ing és egy sapka alkotja szerelésem.

Az iskola parkja Selena-gomez-adidas-neo-3-400x300

Egyik kedvenc számomat dúdolom, amikor Fleur felém fordul. Először észre sem veszem, hogy hozzám beszél, szóval csak a mondat felét értettem.
-… szóval, bocsi, de ezt tudnom kellett. Na, mit akarsz?
-Csak meg szerettem volna tudni, hogy Te vagy-e az a farkaslány, akivel az érkezésnél találkoztam.
-Igen, én vagyok. Farkas. Teljes farkas. Vérfarkas – valahogy túl sokszor nyomja meg a farkas szót, de lehet, csak én hallom rosszul. – Te meg Susan, igaz? Ha jól emlékszem, farkas, igaz?
-Igen, de nem teljes. Félig mágus vagyok – magyarázom.
Néma csendben sétálunk egymás mellett, gondolom, megtöröm az enyhén kínos hallgatást.
–Ez tök jó, mert, attól függetlenül, hogy korcsnak tartanak, védve vagyok egy bizonyos mértékig a vámpírok ellen. Szerinted nem jó? Én egy kicsit irtózom tőlük. Vagy nem tudom. Olyan bizsergető érzés, amikor velük vagyok. Most is érzek valamit, de valószínűleg, mert izgulok.
-De, igazad van. Amúgy én is izgulok – mosolyog rám, de valami olyan furcsa abban a mosolyban.
-FÉLFARKASOK, IDE! – ordít az egyik tanár. A hangjából ítélve Mr. Predator az. Igen, ő az.
-Akkor, szia! – köszönök Fleurnak, mire furin néz rám. – Te a teljesekkel mész, nem?
-Ja, de, igaz – szól. – Szia!
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 5:57 am

-Floooooooooora! - kiabálom, átrepülve a parkon.
Jack tanácsát megfogadva azután a nap után megpróbáltam kicsit jobban megerőltetni a szárnyamat, de még mindig vannak fenntartásaim az iskolán belüli repüléssel kapcsolatban. Ettől függetlenül most mindenképpen muszáj lesz. Fentről érdemesebb figyelnem az iskola területét. Mindenképpen beszélnem kell Florával! Fekete árnyék suhan át a zöld gyepen. Megcélozom és nyílegyenesen suhanni kezdek Felé. A landolás után szárnyaim még remegnek egy kicsit, megrészegülve a repüléstől, de aztán megszűnik a remegés.
-Flora, szeretnék kérdezni Tőled valamit - ragadom meg a karját és lábujjhegyre állva alig bírok magammal, hogy ne hányjak egy-két cigánykereket a levegőben.
-Na, mi az? - mosolyog csintalanul.
-Azt találtam ki - halkítom le egy csöppet a hangomat. -, hogy takarodó után kijöhetnél velem a tetőre. Annyira szeretem nézni az éjszakai eget, és olyan jó lenne, ha egyszer Veled is megnézhetném! Aztán, ha szeretnéd, el is mehetnénk az erdőbe - szégyenlősen lesütöm a szemem. - Tudom, hogy oda csak Nektek szabad menni, de annyira szeretném látni! Azt is tudom, hogy szörnyen veszélyes lenne rám nézve, de szerintem Te nem tennél bennem kárt - óvatosan felsandítok az arcára. - Na, mit gondolsz?
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 6:30 am

Tökéletesen kifejezéstelen maszk mögött amit az érzéseim elejtése miatt tartottam az arcomon, megijedtem. Mi a fontosabb, a barátom, vagy a Scuola Serale? Az utóbbi. Na, de hogyan rázzam le szegényt kedvesen úgy, hogy ne sejtsen semmit. Az arcomon, közben az látszott mintha elgondolkodtam volna, ami részben igaz is. Csak úgy cikáztak a fejemben a hülyébbnél hülyébb gondolataim.
- Bocsi Allie, takarodó után nem tudjuk együtt nézni a csillagokat, mert vadásznom kéne, de egészen takarodó előttig szívesen kimegyek veled a tetőre. Aztán arra gondoltam, hogy mielőtt kimennénk az erdőbe, elmennék vadászni és körülnéznék, hogy biztonságos - e, aztán utána felmegyek a szobádba, jó? - utáltam magam amiért hazudtam neki, de ezt kellett tennem. Még így is kockázatos volt a dolog, mert nem tudtam, hogy az éjjeli "programom", meddig fog tartani. Reggelig, vagy még este befejezzük. Na mindegy, szörnyű bűntudatom van.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 6:33 am

Kicsit csalódott vagyok, hogy az eredet tervem nem jó Flora-nak, de legalább egy kis részében megegyezhettünk. Ez azért jó hír!
-Fantasztikus! - ragyog fel a szemem. - Akkor ezt megbeszéltük. Köszi, Flora! Rohanok tanulni, még a Nyelvtan nincs kész... Akkor este! - repülök át mosolyogva a parkon, és belibbenek a szobám ablakán.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 6:38 am

Mosolyogva néztem utána. Különleges lány, olyan vidám... Valamennyire kárpótolt, hogy örömet tudtam szerezni neki. Én is visszamentem a szobámba, közben azon gondolkodtam, hogy is fogom megoldani az éjszakát...
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 1:39 am

- Gyorsabb vagyok nálad - Jacob elterült a tisztáson.
- Ismételd csak meg! - emeltem fel a mutatóujjamat. - És töröld le a szád szélét!
- Gyorsabb vagyok nálad - közölte, majd letörölte a vörös foltot a szája széléről. Duzzogva megfordultam, kezemet keresztbe fonva, hátamat mutatva Jacobnak. - Tudod mit? Sértődj meg.
A szemem sarkából láttam, ahogyan felült, majd mellém telepedett.
- Segítesz a Nyelvtan háziban? Kérlek! - Jacob utálta a Nyelvtant. Pontosabban: UTÁLTA. Csupa-csupa nagy betűvel. Mondjuk én sem voltam egy nagy rajongója.
- Kizárt - fésülte ki egy tincset az arcomból, amit a szél odafújt.
- De te jó vagy belőle. Én meg gyatra.
- Hát lennének kétségeim.
- A tanár utál. Komolyan. Minden órán én vagyok kinn a táblánál. Nem bírja a szőke hajszínt.
- Mert ahhoz rövid ész társul.
- Utállak - löktem bele a fűbe. Pontosabban löktem volna bele. Erősebb volt nálam. Felőlem erősebb lehet, de gyorsabb nem. Nincs az az isten, hogy Jacob Green gyorsabb legyen nálam.
- Különleges képesség? - tért vissza a vadászat előtti témára. Szerintem Jacob megfogadt, hogy addig nem tágít mellőlem, amíg ki nem találja a különleges képességemet. Hogy mennyi mindent kellett csinálnom? Nos, kezdjük a lebegtetésnél. Összetörtem egy poharat, meg összevizeztem magamat. Nem tudtam repülni sem és tüzet se tudtam gyújtani. Nem tudtam gondolatot olvasni, se a vízzel bánni. Mindezt előző szombaton tesztelte Jacob. Vasárnapra úgy öntött békén hagy. Vagyis nem. Berángatott a könyvtárba és együtt listát készítettünk a vámpírok különleges képességeiről. Hát, remélem, hamar meglesz az a képesség, mert az a lista igen hosszú lett. Amint tegnap vége lett a tanításnak, jött a listával. Fagyasztani sem tudok. Ma reggel az álomban-repülést találta ki (eddig azt sem tudtam, hogy létezik ilyen), hát nem. Nem szakad el a lelkem a testemtől és nem Barangolok. Aztán eljöttünk vadászni, mert már nagyon elegem lett. De még mindig semmi. Mondjuk értékelem Jacob segítségét, de ha magamtól jönnék rá az sokkal jobb lenne. Annak jobban örülnék.
- Nem tudom, Jacob.
- OK. Ma délután a jövőbe látást vesszük.
- Erre van egy külön óra, nem? Az órarendemben...
- Igen. De addig nem járhatsz rá, míg nem fedeztük fel. És akkor több mindent kell bepótolnod. Nehéz lesz.
- Tudod, lehet, hogy nekem nincs is különleges képességem. A hibrideknek nincs is - temettem a tenyerembe az arcomat. Most először éreztem ilyet. Hogy nekem nincs is különleges képességem.
- Kösz. Nekem is van. Carternek is van - karolta át a vállamat.
- Carternek tök jó. Ő Barangolhat - mosolyodtam el. - Mindegy. Bemegyek. Jössz?
Az iskola parkja Tumblr_mjbbqzvNkQ1r5kkwzo3_250
Lassan megrázta a fejét. Felálltam és elsétáltam. Egy pillanatra visszafordultam és integettem Jacobnak. Integettem volna. De ő már elment. Visszafordultam.
- Tudod, hogy a frászt hozod rám? - nyújtottam ki a nyelvemet rá, majd együtt visszasétáltunk a suliba.
- Nálam maradt a könyved. Pontosabban a vámpíros könyv. Olvasd végig. Hátha találsz valamit.
- Oké, Jacob - a fene fogja ezt végigolvasni.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 4:33 am

Miért? Miért van az, hogy attól a plafonra mászom, hogy nincs kész a Számtan házi feladatom, de az a legkevésbé sem érdekel, hogy nem megyek a ma esti bálra. Mindenki tervezget, fiúk-lányok titkos pillantásokat váltanak egymással, és engem csak az érdekel, hogy megtaláljam Matt-et, hogy segítsen nekem a Számtan háziban. Körbefordultam, de sehol sem láttam a fiút. Kezdtem különösen idegessé válni. Megigazítottam az orchideát a hajamban és megfordultam, hogy visszarepüljek a szobámba, amikor is... Hirtelen sötétség támadt. Ösztönösen rugdalózni és kapálózni kezdtem, már majdnem sikoltottam is, amikor elfogóm elvette kezét a szemem elől. Fújtatva megpördültem.
-Nos, az emlegetett szamár - forgattam a szemem.
-Ennyire örülsz nekem? - vigyorgott szemtelenül Matt.
Kinyújtottam a nyelvemet, majd odaszökkentem Mellé, és egy kósza fekete tincset hegyes fülem mögé igazítva magyarázni kezdtem, hogy mit nem értek. Tulajdonképpen össze-vissza magyaráztam, de Matt végül csak megértette, mert segített és végre meg tudtam oldani a feladatot.
-Zseniális - bólintottam elégedetten.
Jé, mindjárt mennyivel nyugodtabb vagyok...
-Nos, köszönöm Matt. Később - köszöntem, majd már emelkedtem volna föl, amikor a fiú gyengéden, de határozottan megfogta a csuklómat.
Csodálkozva néztem vissza Rá, majd visszaereszkedtem a földre.
-Igen? - kérdeztem, enyhén félrebillentett fejjel.
-Ööö... Mész ma a bálra?
Majdnem felkacagtam, de aztán csak udvariasan, a számat a kezem elé téve kuncogtam.
-Dehogy - mosolyogtam Rá. - Miért?
-Csak azért, mert...
-Allie!
Matt megpördült, én pedig kinéztem a válla mögül. Jack sétált felénk a parkon keresztül. Értetlen arccal cövekelt le mellettem.
-Ez meg ki? - kérdezte, egyértelműen Matt-re utalva.
-Jack, Ő Matt. Matt, Ő Jack, a bátyám - mutattam be Őket egymásnak.
Jack felvont szemöldökkel méregette a fiút, Matt pedig gyorsan eldadogott egy "hello!"-t, aztán villámgyorsan elszelelt.
-Oké, akkor igazából ki ez? A barátod?
-Persze. Akkor nem beszélgetnék Vele és nem kérném segítségét - ráncoltam az orrom furcsán.
Jack ugrott egyet, majd nekem támadt. Olyan hirtelen és váratlanul, hogy hátraléptem egyet. Még sosem féltem ennyire a bátyámtól.
-TESSÉK? - robbant ki. - VAN BARÁTOD? A TUDTOM NÉLKÜL? AZÉRT VIGYÁZTAM RÁD EDDIG, HOGY AZTÁN SEMMIT A VILÁGON NE MONDJ EL NEKEM? CSÓKOLÓZTATOK IS, MI? MIÓTA TART EZ A KAPCSOLAT, ELMONDANÁD??? - hallgatott el végül kifulladva és gyilkos pillantásokkal méregetett.
Földbe gyökerezett a lábam. Kerekre nyílt szemekkel néztem bátyámra. Jó pár másodperc telt el, mire meg tudtam szólalni.
-Matt nem úgy a barátom - suttogtam halkan. - Hanem olyan barátom, mint például Sunset. Csak segít nekem a Számtan házi feladatokban.
Jack olyan hirtelen hallgatott el, mintha kihúzták volna a konnektorból. Rám nézett, szája néma "Ó" betűre nyílt. Aztán gondolkodás nélkül odalépett hozzám és szorosan átölelt. Belefúrtam a fejem dzsekijébe és visszaöleltem.
-Ne haragudj, Hercegnő, nem tudtam... Én csak...
-Semmi sem történt - szakítottam félbe.
-Én csak... Annyira féltelek - karjai egy árnyalatnyit erősebben szorítottak meg.
-Semmi baj - feleltem, hiszen belül már megértettem, hogy Jack miért kiabált velem.
Végre van új családja, egy kedves, szerető família. Nem szeretne bennünket is elveszíteni. Félt engem. Megbocsátottam Neki. Végül kibontakoztam az öleléséből, és megböktem az orrát.
-Ne vonj le téves következtetéseket - kacsintottam.
-Úgy lesz - vigyorgott Jack.
Immár ismét a régi önmaga volt.
-A tetőn? - kérdezte, lehalkítva a hangját, a szemében felragyogott az az ismerős, csintalan fény.
-A tetőn - bólintottam, aztán visszaszaladtam a szobámba tanulni.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 2:10 am

- Kijössz velem a parkba? - tudakolom Laureltől. A lány bólint. Csendben megyünk ki a parkba.
- Adam! - sikítok fel bátyám láttán. Már egy jó ideje nem láttam.
- Húgi. Szia! - borzolja össze a hajamat. Durcásan igazgatom vissza. - Jössz a bálba? Kivel?
Barney West, ismered szerintem.
- Ó, igen. Azt hittem rosszabb. Na, megyek. Segítek díszíteni. Büntetőmunka - teszi hozzá a szót egy kicsivel később.
- Szia!
- Ő meg a bátyád - mosolyog Laurel.
- Igen. Több tesóm nincs, nyugi - nevetek és csak csendben lépdelek. Szeretem kikapcsolni néha az érzékszerveimet, olyankor úgy érzem magamat, mint egy normális ember...
- ÁÁÁ!!! - sikítok.
- Bocsánat! Bocsánat! - mentegetőzik a srác. Teljes erőből összeütköztünk. Egyikünk se figyelt. Vagy én nem figyeltem, ő pedig másra figyelt. Puszit nyom Laurel fejére és átkarolja. A lány egy kicsit elpirul.
Az iskola parkja JulietandJustin
- Tényleg bocsánat - szólal meg újra. - Egyébként David vagyok. David Cox.
- Fleur de Lys.
- Adam húga?
- Iiiiigen...


A hozzászólást Fleur de Lys összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 01, 2013 2:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimePént. Május 31, 2013 4:03 am

Sosem gondoltam, hogy ennyire fogok örülni a Holdnak. De komolyan. A sötét Erdő után felüdülés volt a félhomállyal beborított park látványa.

Az iskola parkja Dark_park_3_by_f3rd4-d37rg2p

-Home, sweet home... - jegyzem meg meghatottan. - Jó újra itthon.
Mélyen beszippantom a levegőt, majd felnézek az iskolára. Fenségesen csillognak boltívei, ha hunyorítok, meglátok egy-két mozgó testet a tetőn.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 6:54 am

-Mi a baj, Susan?
-Tegnap beszéltem Brian-nel, aki megpróbált megnyugtatni, de nem sikerült. Kérlek, segíts nekem!
-Történt valami?
-Tudod, a varázserőm még nem jött meg... és ez aggaszt. Tudom, hogy megjön, meg minden, de akkor is. Rossz.
-Sus, nyugodj meg. Semmi baj. Várj, van egy ötletem.
-Mi az?
-Mesélték, hogy Sarahnak volt egy segédeszköze, ami kihozta belőle a minimumot. Normálisan nem tudott varázsolni csak az eszköz segítségével, de csak az alapokat.
-Mi volt az?
-Akármennyire is furin hangzik, egy pálca. Ha jól tudom, Ms Fearr tulajdonában van most.
-OK. Akkor keressük meg a tanárnőt!

Az iskola parkja Tumblr_loqyy8lZ9l1r0q0j8o1_500
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola parkja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola parkja   Az iskola parkja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola parkja
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Az iskola házirendje
» Az iskola könyvtára
» Az iskola története
» Az iskola bálterme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: