Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Igazgatói iroda

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:23 am

- Baj van a füleddel? Azt hittem, hogy csak engem siketített meg a visításod az ebédlőben.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:25 am

- Héééé! Szóval, nem nincs baj a fülemmel, de... KIFEJTENÉD, HOGY MIT ÉRTETTÉL A VÉGE SZÓ ALATT? - nagy levegő. Huh. Azt hiszem befejeztem...
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:27 am

- Szakítottunk Masonnel. Így már világos? És au! A jobb fülem! - dörzsölöm mostanra már totálkáros hallószervemet.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:30 am

- De miért? - kapkodtam a levegőt. - Olyan... hm... - kerestem a szavakat. - cukik voltatok! - pislogtam Susyra. Próbáltam nem foglalkozni azzal, hogy amíg én magyaráztam erőteljesen dörzsölte a jobb fülét, amit elvileg én tettem totálkárossá. Elmondanám, hogy nem én vagyok az, aki a másikat sikítva üdvözli, úgy hogy hátulról a nyakába ugrik...
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:36 am

- Nos, nem voltunk cukik. Cuki a kutya, macska, egér, kígyó, kisbaba, de nem mi. Figyu, ne izélj már - ölelem át síró barátnőmet. Én szakítottam valakivel, és én vigasztalom őt. Hogy is van ez? - Hé, minden rendben lesz!
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:49 am

- De... Miért? - hüppögtem a szememet törölgetve. - És a kígyó nem cuki! - tettem hozzá kisvártatva. - És cukik voltatok. Mint amikor a tetőn megcsókolt. Az például nagyon cuki volt.
Susan kérdően nézett rám, én pedig lehajtottam a fejemet. Nem, én nem voltam ott. De Carter szeret dokumentálni és mindenhol ott lenni.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:51 am

Megpróbáltam nem túlságosan megrökönyödni azon, hogy Fleur mikről tud.
- Nem tökmindegy? Mindkettőnknek jobb lesz így, hidd el - simítom meg a karját. - És a kígyó cuki.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:56 am

- De meeeert? Gondolj bele! Egyikőtöknek sincs senkije, mármint akihez este át tud menni a tetőn, hogy oda tudjon bújni ha fél - nem, nem szoktam félni, ez csak egy ötlet volt. - Vagy mondjuk, akivel együtt mehetnél le reggelizni. Vagy akit visítva átölelhetsz. Vagy akivel együtt nézelődhetsz a könyvtárban. Vagy akivel mehetsz a téli bálra, három hét múlva.
Hirtelen csak ennyi jutott eszembe, így elhallgattam.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 4:59 am

- Akarod tovább sorolni? - kérdezem unottan. Nem, nem untam, csak kezdett tudatosulni bennem az egész. - Nekem nyolc. Letojom ezeket, ahogy a bált is. Megyek egyedül. Vagy sehogy se. Ha valaki elhív talán igent mondok. De amúgy tökmindegy. Nekem mindegy.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:00 am

- Vagy akivel együtt tanulhatsz. Vagy akivel együtt elemezhetsz szerelmes verseket. Vagy akivel sétálhatsz a parkban, ha még szép az idő. Vagy akinek sikoltva újságolhatod, ha jó jegyet kaptál... - folytattam a sort, de hirtelen abbahagytam. - Menjek én is egyedül veled?
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:02 am

- Ne! - tiltakozom. - Ha megígérem, hogy megkérdezem az első velünk szembejövő fiút, hogy van-e kedve eljönni velem, akkor leteszel róla?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:03 am

- Nem! Lehet, hogy az első szembejövő fiú Jacob Green lesz - tiltakoztam. - De nem szeretném, hogy egyedül menjél vagy pedig hogy fenn maradjál egyedül a hálódban.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:26 am

- Nem baj, akkor is. Max megfenyegetem, ha ő lesz, nehogy ige... - nem tudom befejezni a mondatot, mert a sarkon befordulva neki megyek valakinek. Ez a valaki egy vámpír. A bűzéből már rögtön tudom. És fiú. Afeneegyemeg.
- Bocsi, nem vettelek észre - kér bocsánatot mosolyogva. - Jasper vagyok.
- Bocsánat, én se Téged. Susan vagyok. És... - kérdőn Fleurre nézek, aki majd megfullad a visszafojtott röhögéstől, úgy bólint. - megkérdezhetem, ha már így összefutottunk. Szó szerint. Hogy...
- Igen. A válaszom igen. És őszintén sajnálom. De tudod, az igazi akkor jön, ha nem várod - nevet. Én meg totálisan döbbent vagyok. Megjelenik egy csinos vámpírlány is.
- Jasper, most az egyszer Te nyertél, de... - hadar a lány. - Ezek meg kik?
- Héloise, ők itt Susan és Fleur - (most már Fleur is döbbent. Hiszen be sem mutatkozott) - Susan, Fleur, ő itt a húgom, Héloise.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:33 am

- Húúúú... Ti kik vagytok? - pislogtam nagy szemekkel, Susanra majd a két vámpírra nézve.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:39 am

- Diákok. Szerinted? - válaszol Héloise.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:41 am

- Jóóóó... Csak kérdeztem. Mondjuk, hogy honnan jöttetek. Vagy ilyesmi. és hogy eddig miért nem láttunk titeket. De tudod? Nem is kell válaszolni - vontam meg a vállamat. - Meg kell keresnem valakit.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 5:53 am

Fleur egyszerűen csak elindul otthagyva engem két vámpírral. Egyedül. Önkéntelenül is kiráz a hideg.
- Hé nem harapunk - mosolyog Jasper. - Vagyis én nem. Vele viszont vigyázz - bök a húga felé.
- OK... Én asszem megyek. Hamarosan takarodó meg minden. Majd később talán találkozunk - köszönök. - Sziasztok!
- Szia! - köszön utánam a fiú, a lány csak morog valamit.
Vissza az elejére Go down
Héloise Lilleyman

Héloise Lilleyman


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Sep. 02.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 6:06 am

-Kedves lányok - mosolyog derűsen Jasper. - És - emeli fel a mutatóujját. - Van párom a téli bálra - vigyorog önelégülten.
Unottan forgatom a szemem.
-Mi ez a nagy felhajtás? Ez csak egy táncos-visítozós szörnyűség - borzongok meg.
-Nem vagy te egy kicsit antiszoc? - lök meg nevetve Jasper, mire bebökök a bordái közé.
Bátyám felvisít, aztán felröhög, végül bekapja a fejemet a hóna alá, és összeborzolja a hajamat. Némán, mosolyogva tűröm, majd felegyenesedve megizgatom a frizurámat.
-Daisy...? - kérdezem, de Jasper már tudja is, mit szeretnék mondani.
-Igen. Egy elf. Kedves, szerény és jólelkű. Nem fogja bántani - bólint bátyám, mire megkönnyebbülten sóhajtok.
-De azért te is jössz, ugye? - kérdezi Jazz.
-Nem hiszem - húzom el a számat.
-Na, csak a kedvemért! - néz Jasper angyali arccal.
-Még meggondolom - nevetek fel, aztán ráverek egyet a vállára. - Aki utoljára ér a hálókörletbe, az egy kifektetett vadszamár!
Jasper felnevet, aztán utánam szökken.
Vissza az elejére Go down
Héloise Lilleyman

Héloise Lilleyman


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Sep. 02.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 6:05 am

-Tessék! - az igazgatónő csilingelő hangjára a mogorva tanár belökte az ajtót, és beterelt az igazgatói irodába.
A nő fáradtan nézett fel a papírjaiból, de amikor engem meglátott, elkerekedett szemében rémület cikázott át.
-Megöltél valakit, Héloise? - próbált úrrá lenni hangja remegésén, de érezni lehetett, hogy mennyire ijedt.
-Csak majdnem - morgott közbe a tanár.
Az igazgatónő megkönnyebbülten sóhajtott, de a felhők még nem költöztek a szeméből.
-Köszönöm, Fredo, a többit szeretném négyszemközt megbeszélni Héloise-szal - próbálkozott egy mosollyal az igazgatónő.
A tanár összeszorította a száját, de aztán kiment. Amint becsukódott mögötte az ajtó, az igazgatónő arcáról lehervadt a mosoly, és a székére huppant, fejét a kezébe temette. A falnak támaszkodtam, és unottan nézegettem a képeket.
-Héloise, drágám, én már sok problémás gyerekkel találkoztam itt a Merilion falain belül - kezdett bele végül az igazgatónő. - De mind közül úgy érzem, te vagy a legveszélyesebb. Tudtam, mekkora kockázatot vállalok, de úgy érzem, fel kell karolnom az ilyen fiatal vámpírokat.
Nem vagyok fiatal.
-Most ki kéne, hogy rakjalak...
Akkor tegye meg.
-De nem foglak.
Ez nem igaz!
Ellöktem magam a faltól.
-Akkor mit fog tenni? - kérdeztem gúnyosan. - Egy zárkába csuk, ahová majd magántanárok járnak hozzám? Kösz, de nem. Akkor inkább elmennék.
-Nem egészen így gondoltam, Héloise. Építettem neked egy kiképzőtermet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Igazgatói iroda - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Igazgatói iroda
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: