Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Merilion Klubja

Go down 
+2
Fleur de Lys
Admin
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:46 am

- Kösz a sok segítséget - jegyezem meg idegesen.
- Hiszen te mondtad, hogy megoldod egyedül is - sóhajtott fel a lány. - Hogy ti vámpírok milyen bonyolultak vagytok!
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:47 am

"És abnormálisak..." - teszem hozzá. De persze csak gondolatban.
- Akkor mit akarsz? Segítsek, vagy ne?
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:52 am

- Ne. Menj nyugodtan a dolgodra - addigra már összeszedtem a papírokat és sorba
rendeztem. - Ami gondolom unalmas könyvek bújásából és házik bemagolásából fog állni. Na, szia!
Persze, a könyveket cseppet sem tartottam unalmasnak, csak jól esett kimondani. Azt hiszem, túl régen mondtam már valami nem túl szépet egy embernek.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:55 am

- Pedig az ember azt hinné, hogy aki olyan öreg, mint az országút, és nála öregebb könyvvel a kezében távozik, tiszteli az írásokat - fut ki a számon. - Persze, van olyan vámpír is, aki nem tud olvasni.
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:58 am

- Nem minden könyvet tartok unalmasnak - szorítom magamhoz a könyvet, nehogy megint elejtsem. - De azok, amiket TE olvasol, biztosan unalmasak. Csak azokra gondoltam - vonom meg a vállamat.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 6:00 am

- Tudod, van jobb dolgom is, mint egy olyan izével beszélni, mint amilyen Te vagy. Nekem mennem kell. További szép sértegetéssel teli napot! - köszönök el.
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 6:03 am

- Viszont kívánom! - veszem elő legelbűvölőbb mosolyomat. - Van egy tippem, ha megfogadod - hajolok hozzá közelebb. - A klubban lévő helyesnek mondott vámpírpasit kerüld. Meg a lányt, aki úgy néz ki, mint én. Ez csak egy tipp. De felőlem azt csinálsz, amit akarsz...
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 6:05 am

- Kösz a tippet, de nem igazán szoktam szemétládáktól dolgokat elfogadni - mosolygok vissza.
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 6:10 am

- Kösz. Mondjuk, végül is őszinte vagy. Állítólag ez egy jó emberi tulajdonság. Hát, ki tudja. De örülök, hogy őszinte voltál velem. Most már ezt is tudom. De majd nem szidjál, hogy én nem szóltam...
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 6:17 am

Szemforgatva megyek be a klubba, és megpróbálom felidézni, hogy hol tanultam, majd odafordulok. Ott ül most a szemét vámpírlány klónja, és egy fiú. Hurrá...
- Bocsi, itt hagytam egy tollat, nem találtátok meg? - kérdezem.
- Töltőtoll? - kérdez vissza a vámpírfiú.
- Igen.
- Kék színű, halványbarna csíkkal? - puhatolózik a vámpírlány.
- Igen.
- Nem, nem láttuk - mosolyog a fiú, és átnyújtja a tollat.
- Köszi - veszem át, és már indulok is kifelé. És kit látnak szemeim? Az eredeti 'tutihogyunalmaskönyveketolvasol'-lány, aki vasvillaszemeket szögez rám.
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 6:18 am

- Elhagytam egy lapot. Amire szükségem van. Nem tetted el?
- Minek kéne nekem egy lap egy ősrégi könyvből?
- Mit tudom én. Bármiért. Hogy elvedd előlem.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:42 pm

Bár tudtam, hogy egy vámpírral állok szemben, olyan lazán pofoztam fel, hogy magam is meglepődtem. Utána meg válaszra sem várva elsétáltam a döbbent csaj mellett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Merilion Klubja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Merilion Klubja
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Merilion, a varázslóiskola
» Merilion Tetője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: