Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Susan Hutsinson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Susan Hutsinson Empty
TémanyitásTárgy: Susan Hutsinson   Susan Hutsinson Icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 10:02 am

Név: Susan Rosalie Hutsinson
Becenév: Susan, (illetve a szüleim Susinak, de azt U-T-Á-L-O-M!)
Születési hely: L.A.
Születési idő: 1999. Május 21.
Kor: 13
Faja: boszorkány és vérfarkas
Vére: 1/2 vérfarkas 1/2 boszorkány (Anya boszorkány, de én nem örököltem semmit, sajnos...)
Iskola: Merilion
Szülők: Apa: meghalt Anya: 36 éves, egyedül nevel engem és 4 testvéremet
Testvérei: Sarah (20 éves. Imádom, vele jövök ki a legjobban). Joseph és Jack (11 évesek, ikrek. Szinte mindent együtt csinálnak. Bajkeverők) Hannah (9 éves, Anyuval él. Nagyon édes Smile )
Kinézet: haj: sötétbarna (szinte fekete), benne lila és kék csíkok
szem: sötétkék
bőrszín: karamella
alkat: vékony
magasság: 165 cm
Előtörténet: A szüleim hazudtak. Senki sem mondta el, mi a szitu, csak, mikor már túl késő volt. 7 évvel ezelőtt halt meg Apa, Anya azt mondta baleset volt. Abban az évben Saraht elvitték egy távoli kis országba, ahonnan azóta nem jött haza. Később megtudtam, a Merilionba küldték. Egy évvel ez előtt, történt egy baleset. De tényleg véletlen volt, én nem akartam! Szóval, Hallowean volt és egy-két osztálytársammal a házakat jártuk. Elértünk az egyik parton álló házhoz. Be kellett mennem és bennmaradnom, de, mikor kijöttem, nem volt ott senki, ezért hazaindultam. Útközben megtámadtak és véletlenül az egyik megbotlott bennem és leesett a sínekre, ahol jött egy villamos. Hazarohantam. Sírógörccsel küszködve levelet írtam Sarahnak (Anyu aludt amikor hazaértem) és megírtam neki mindent. Rémálmaim voltak és hajnalban arra ébredtem, hogy hányingerem volt. Utána szédültem és iszonyatosan fájni kezdett a fejem. Pár perc múlva össze-összeugrottam és remegtem. Anya akkor jött be, hogy felkeltsen. Az ajtóban lesápadt és odarohant hozzám, vigasztalt és idegen nyelven suttogott a fülembe. Az azt követő óra borzalmas volt, utána egy csomó idő fehér folt az emlékeim között. Mikor magamhoz tértem, Anya elmondott mindent a családunkról. És, ha ez nem lett volna elég, a rendőrség még meg is keresett, de Anyunak sikerült kimentenie a per alól. Hát, így kezdődik az én történetem.
Hobbi: Deszkázás és olvasás (az utóbbi szigorúan titkos)


A hozzászólást Susan Hutsinson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 1:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2013. Feb. 10.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Susan Hutsinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Susan Hutsinson   Susan Hutsinson Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 1:02 am

Susan Hutsinson Elfogadva
Csak az iskola nevére figyelj!Smile Nem Merilin, hanem Merilion.
Vissza az elejére Go down
https://merilion.hungarianforum.com
 
Susan Hutsinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Susan Hutsinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Karakterek :: Előtörténetek :: Várakozó előtörténetek-
Ugrás: