Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Merilion Klubja

Go down 
+2
Fleur de Lys
Admin
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2013. Feb. 10.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 8:48 am

Lehet itt tanulni, játszani, olvasni, pihenni, enni is. Egyszóval: mindent - persze, a Házirend határain belül
Vissza az elejére Go down
https://merilion.hungarianforum.com
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 7:32 am

Carter elment vadászni, be az erdőbe, én meg lejöttem a klubba. Még csak egyszer jártam itt, mikor az elsősöket körbevezették, de már akkor is lenyűgözött a klub. Fogtam a nyelvtankönyvet, beültem egy fotelbe és olvasni kezdtem. Hirtelen egy hideg kéz érintett meg hátulról. Azt hittem Jacob, így hátrakiáltottam, anélkül, hogy megfordultam volna.
- Hagyjál békén, könyörgöm - fordultam meg. - Ó, bocsi Flora. Azt hittem Jacob vagy. Ő is vámpír, neki is hideg a keze...
- Nem. Semmi baj - ült le velem szembe a lány. - Hogy vagy?
- Hát... Furcsán. Kiderült, hogy az esküdt ellenségemnek hitt srác a legjobb barátom - Flora értetlen tekintete láttán elmeséltem neki az egész történetet.
- Huh. Érdekes sztori - nevetett fel.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 7:52 am

Fleur elmesélte a történetet róla és Carterről. Egy kicsit meglepődtem, neki is kalandos élete volt eddig. Most, hogy így elgondolkodom, már van 3 igaz barátom, ami egész jó teljesítmény a 2. hét végére. Na jó, ez hülyeség. Tényleg nagyon örülök, hogy van három ember(lény), akiben bízhatok. Minden nap többet tudok meg róluk, most is Fleur elég sok mindent elmesélt magáról. Viszont akármilyen jó társaságban voltam és akármennyire is hangulatos volt a hely, nagyon (NAGYON, NAGYON!) büdös volt.
- Fleur nincs kedved kimenni a parkba? Bocsi, de nagyon szenvedek már ettől az áporodott levegőtől.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 7:57 am

- De oké! - ugrottam fel, mert akármennyire gyönyörű és kényelmes volt a klub, be kell valljam ritka büdös volt. - Amúgy mi van közted és Jacob között?
- Mi lenne? Barátok vagyunk - vonta meg a vállát, látszólag meg sem lepte a kérdés.
- Ó, csak, mert mindig együtt vagytok. Szinte tényleg mindig.
- Így látszik? - nyíltak tágra a lány smaragdzöld szemei.
- Ühüm... - bólogattam bőszen. - Kedveled?
- Azt hiszem. Tudod, mint barátot - nevette el magát.
- Ó, én mérges vagyok rá - mondtam és ezzel az udvarig vezető úton a beszélgetést le is zártuk.
Vissza az elejére Go down
Flora Wilson

Flora Wilson


Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Feb. 24.
Age : 24

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 8:11 am

A parkig vezető út további részén gondolkodtam. Tényleg ilyen sok időt töltök Jake-kel? Oké, tényleg ő az egyik legjobb barátom, de csak barát, ami igaz nem kis dolog, de nem több ennél. Jacob tényleg nagyon jó fej. Mindig kedves és megértő, ha látja hogy nem akarok beszélni, akkor ő sem erőlteti. Nem szokott mindig mindenre odafigyelni, de ha valami szokatlan dolog van a közelében azt egyből észreveszi. Nem is tudom... Én kedvelem Jake-et, de csak barátként. Tényleg úgy néz ki mintha több lenne? De ez azért mégsem lehet véletlen. Szerelmes vagyok én Jacob Green-be? Most kizártam az észt és csak a szívemet vizsgáltam. Nem tudom...
Akkor értünk ki a parkba.
- Hah, de jó! Végre kapok levegőt!
- Igen, felemelő érzés! - csak álltunk széllel szemben és élveztük, ahogy csiklandozza az arcunkat.
- Amúgy Fleur, miért vagy mérges Jake-re?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 5:31 am

- Flora! Mit csinálsz itt? Azt hittem nem bírod ezt a helyet... - vettem észre barátnőmet, miután beléptem a terembe.
- Ja csak benéztem. Tegnap itt hagytam a könyvemet - mutatta fel a vastag, kissé már saláta állapotban lévő Rómeó és Júliát.
- Ó - kerekedtek el a szemeim. - Te ezt olvasod? Azt mondják nagyon jó. Amúgy, Flora, tudtad, hogy szeptember 21-én bál lesz?
- Hát a nagy borítékban, amit év elején kaptunk benne volt. Te nem olvastad? - tudakolta, miközben leporolta a barna szoknyáját. Ó, hogy abban az volt... Az a boríték, amit a portás adott. Hogy az az volt! Mindegy.
- Van már... Szóval mész valakivel? - tudakoltam, de nem nagyon vártam választ, hiszen ez végül is személyes ügy.
- Hát még nem hívott senki. Te?
- Barney Westtel megyek. Lehet, hogy Carter nem fog neki örülni, de nem a tesóm vagy az apám. Erről jut eszembe, Adam! Jesszusom! Nem szóltam neki Barneyről. Ki fog nyírni. Bah, mindegy. Bocsi, ne is figyelj rám. Magánbeszélgetés önmagammal - néztem fel egy kissé zavartan a magánszámom után. Vannak ilyen igen értelmes pillanataim, de ennél már csak az jobb, mikor fél órát visítozok, hogy WÁÁÁHÍÍÍÍJUJÚÚÚJ.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 5:09 am

Merilion Klubja Alex-russo-o

-Ennek sürgősen véget kell vetni – nyögök fel miután 37-jére nyert a bal hüvelykujjam. – Hogy lehet ezt ilyen nagy érdeklődéssel nézni? 22 idióta egy fehér golyót kerget! Ha ezt látni akarom, leugrok Josephine nénihez, akinek 30 macskája van.
-Már csak 1,5 perc, és vége – nyugtat Mason.
-Az első félidőnek! – röhög fel Brian, mire fejbe verem a kezem ügyében lévő dologgal. Ami nem más, mint egy pingpongütő (?). – Au!
-Nem nézem tovább – állok fel.
-Nem értem, mit nem lehet szeretni a focin – szól Fleur, anélkül, hogy elválasztaná tekintetét a képernyőtől.
-Semmit nem lehet rajta… - morgok. – Mason, kijönnél velem egy percre?
-Persze – tápászkodik fel. Mázlim, hogy ő nem akkora focifüggő… - Hova megyünk?
-A parkba? – vetem fel.
-Nekem nyolc – von vállat.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:37 am

Éppen spárgába mentem le, amikor megláttam Susy-t az ajtóban. Gyorsan felpattantam, lesimítottam a rózsaszín balettruhámat, megigazítottam a rózsaszín szalaggal hátrafogott hajamat, és lábujjhegyen odaszaladtam Susy-hoz.
-Szia! – mosolyogtam rá kedvesen. – Remélem, nem vagy allergiás a rózsákra. Már attól féltem, nem jössz el.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:39 am

-Balettozni fogunk? - ijedtem meg.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:42 am

-Igen - mosolyodtam el. - Te nem is tudtad? - néztem rá meglepetten.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:51 am

-Nem... Lehet, hogy rossz helyre jöttem - mondtam, és menekülőre fogtam, de egy kar megállított.
-Nem, nem jöttél rossz helyre - hallottam az ismerős hangot. Ugyanúgy suttogott, mint tegnap. - Reméltem, hogy itt leszel.
Aztán az egész csoporthoz fordult.
-De ma kivételesen nem balettozunk, mert a tanárnak különleges dolga akadt. Én fogom tartani az órát. Normális táncot tanulunk, normális zenére. Az én csoportommal együtt fogtok táncolni - mondta. - Srácok, gyertek be! Keressetek magatoknak egy párt a csoportomból, hogy segítsetek. Kösz!
-Leszel a párom? - lépett hozzám egy lány.
-Nem, ő az enyém - mosolygott rám a tegnapi srác, akinek még mindig nem tudom a nevét.
-Allie, nem akarsz kimenteni? - néztem a barátnőmre, aki fejcsóválva mosolygott, és válaszra nyitotta a száját:
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:55 am

-Bocs, de Susy az enyém - mosolyogtam bocsánatkérően. - Kivéve, ha ő nem akar mást - néztem felvont szemöldökkel barátnőmre.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:59 am

-Ez zsarolásnak is beér... - sziszegtem csak úgy magamnak.
-Sajnálom, Annie, de olyan pár kell neki, aki tud is táncolni.
Ne veszekedjenek, ne veszekedjenek... - gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:06 am

Éreztem, hogy elkezd vörösödni a fejem. Gondolkodj, Allie, gondolkodj... Szivárvány, napsugár, kiscica...
-Na, idefigyelj, cuki fiú! Engem te ne Annie-zz le, mert tündérbecsületszavamra esküszöm, hogy olyat kapsz, amit megemlegetsz! - kiabáltam, és dühösen meredtem a fiúra... felülről.
Haragomban a nem éppen alacsony fiú fölé emelkedtem, de amikor ezt észrevettem, és visszaszálltam, már felvetett fejjel néztem a fiú szemébe, aki ugyanolyan nyugodtan állt ott, és belevigyorgott a szemembe.
-És most mit fogsz csinálni, tüncibigyó? - röhögött.
Orra célozz... gondoltam, átismételve magamban Jack tanításait. Ökölbe szorítottam a kezem, felemelkedtem pár centire, és úgy orrba vertem a fiút, hogy vér csordult ki az ujjai közül.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:14 am

Volt már olyan pillanatod, hogy nem tudtad eldönteni, kivel ordibálj? Nekem igen. A táncórán, amikor az egyik legjobb barátnőm orrba vágott valakit, aki az előző estém egyetlen halovány fénypontja volt. Tény, hogy a srác sem volt túl kedves, de szerintem az ordibálás elég lett volna. Na, ez a tipikus "melyik ujjamat harapjam?" dilemma. De úgy döntöttem, egyikőjükkel sem üvöltözök. Egyenlőre.
-Hé, senkinek sem jutna eszébe hívni valakit? - csak egy kicsit emeltem fel a hangom, ami enyhén remegett.
Páran elindultak a védőnőért.
-Miért kellett ezt csinálni? - hunytam be a szemem, és elszámoltam magamban tízig lassan. Majd még egyszer. És megint. Konkrétan senkihez sem szegeztem a kérdést, de rögtön jött a válasz.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:17 am

-Mert a kedves pasid leannie-zett, utána pedig kijelentette, hogy nem tudok táncolni! Pont azért! A szobámban leszek! - kiabáltam, majd felemelkedtem, kirepültem a helyiségből, kilőttem magam, és már fent is voltam a tetőn.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:21 am

Itt vagy ezerig kellett volna elszámolni, hogy ne kezdjek el üvöltözni vagy 20 másik ember előtt, de erre nem volt időm, se lehetőségem, mert tündérbarátném elrepült a csudába. Vagyis pontosabban a szobájába. Mi az egyetlen ésszerű megoldás?
-Megbocsátasz egy percre? - fordulok a fiúhoz. Nem várom meg a válaszát, hanem rohanok Allie után.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:41 am

Amikor megérkeztünk a táncterembe, a védőnő az utolsó simításokat végezte a fiún.
-Így ni - állt fel. - Ha nem piszkálod, akkor 24 órán belül olyan lesz, mint régen.
Vissza az elejére Go down
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:43 am

Bűnbánó arccal kértem bocsánatot szegénytől, majd megeskettem a védőnőt, hogy nem szól az esetről, aki egy csokoládés fánk fejében bele is egyezett. Ezután kezdődhetett is az óra.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:34 am

Megnyugodtam, hogy nagyjából szent a béke, de az ígéretem még mindig aggasztott.
Végül Allie engedte, hogy a fiú párja legyek. Régebben is táncoltam már, de vele más volt. Képes volt megnevettetni a tegnap után is, amit valljuk be, nem gondoltam volna. Szükségem volt arra, hogy valaki elfeledtesse velem ezt az egészet. Aki mellett úgy nevethetek, hogy nem érzem a sebet. És ez nagyon kellett. És ez az, amit a lányok sosem tudtak volna elérni. Nem azért nem, mert nem elég jó barátok, hanem mert ez más. Ilyet egy lány nem tud csinálni.
A tánc végén alig 10 centire volt az arcunk egymástól. Némán néztük egymást úgy fél percig, aztán elnevettem magam.
-Köszönöm - mondtam. - Mindent. A rózsát, a meghívást, a táncot...
-Nincs mit köszönni - mosolygott.
-Eddig még be sem mutatkoztam. Susan vagyok.
-Tudom - simított ki egy tincset az arcomból. - Én pedig...
-Lehet menni? - kérdezte valaki.
-Persze - nézett fel a fiú.
Ennyit az idillről.
Ránéztem az órámra.
-Sajnálom, most mennem kell - mondtam. - Szia!
-Szia!
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 1:11 am

/És tényleg a klub részben/

- Ijj, Sus... - biggyesztette le a száját Allie. - Sajnálom. Nem akarsz beszélni Vele?
- Mi? Nem. Dehogy. Minek?
- Lehet, hogy rosszul láttad.
- Takarodó után? Egy másik lány szobájában? Akit megölelt? Erre mi magyarázatod van?
- Jó, feladom... - húzza el a száját. - Csak pozitívan szeretném nézni a helyzetet.
- Próbáld - vonok vállat. - De én nem tudom. Inkább megyek, sétálok egyet.
- Rendben - mosolyog. - Akkor később találkozunk.
Intettem, majd elindultam a park felé. Egy kis friss levegő mindig jót tesz.
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:27 am

- Katherine? - néz rám nagy szemekkel Will.
- Távolabbról is én vagyok, szóval ha megtennéd... - intek a kezemmel, hogy lépjen hátrébb.
- Ez kell? - tartja elém a már régóta keresett könyvet.
- Igen - veszem ki a kezéből.
- Köszönöm vagy valami? - fonja keresztbe a karját.
- Kösz - csapom a hónom alá a könyvet és állok fel a fotelből.
Merilion Klubja Tumblr_inline_mukbn6IyMS1sntv87
Ekkor lép be a terembe a húgom és a bátyám. Csooodás. Kisietek az ajtón, köszönésre sem méltatva őket. A folyosón egy lányba ütközök véletlenül.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:33 am

A klubba sietek, mert véletlenül otthagytam a kedvenc tollam, de a folyosón nekem jönnek. Vámpír. Esküszöm, hogy vonzom őket.
- Au - mondom, és elkezdem huzigálni a lábam, amin a lány áll. - Hálás lennék, ha leszállnál a lábamról.
Vissza az elejére Go down
Katherine Bruxella

Katherine Bruxella


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 14.

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:38 am

- Bocs. Észre sem vettelek - emelem fel a lábamat a lány lábáról. Az ütközéstől a könyv darabjaira hullott és a földre esett. A lány lehajolt és felém nyújtotta a lapokat.
- Had segítsek.
- Kösz - vettem el a három megsárgult papírt. - Megoldom egyedül is.
- Te tudod - vonta meg a vállát a lány
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 5:43 am

Segíteni szerettem volna, de a lány közbeszólt, hogy ő megoldja egyedül is.
- Te tudod - vonom meg a vállam. Én nekem aztán tökmindegy. Neki úgyse fájdul meg a háta a sok hajolgatástól. Hiszen vámpír. - Jó pakolást - megyek el mellette.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Merilion Klubja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merilion Klubja   Merilion Klubja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Merilion Klubja
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Merilion, a varázslóiskola
» Merilion Tetője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: