Merilion, a varázslóiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merilion, a varázslóiskola

Roxfort? Á, az öreg vártornyok már a múlté. Nézz körül a varázslatos és titkokkal övezett Merilion falai között!
 
KezdőlapKezdőlap  GalleryGallery  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lány hálókörlet

Go down 
+5
Calliope Couteau
Allie Liliane White
Fleur de Lys
Susan Hutsinson
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Allie Liliane White

Allie Liliane White


Hozzászólások száma : 96
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:22 am

A hálókörletembe repültem vissza éppen, azon agyalva, miképpen tudhatnám jobban felvidítani Susant, amikor valami nagy erővel nekem jött, és a földre huppantam. Zavarodottan megráztam a fejem, és felemeltem a tekintetem. Egy vörös (!!!) szemű, barna hajú, sápadt srác nézett szembe velem. Halványan felvonta a szemöldökét. Elpirultam, felugrottam, és nyílegyenesen, villámgyorsan elrepültem... volna, ha a srác el nem kapja a csuklómat. A fenébe is, vámpír, hát persze, hogy olyan gyors, mint a villám! Kénytelen-kelletlen abbahagytam a vergődést, tudva, hogy úgysem szabadulok. Felnéztem rá. Szája sarkában mosoly bujkált. Idegesen felnéztem rá.
-Nyugi, csak Cissy szobáját keresem.
-Hogyan? - kérdeztem zavarodottan.
A fiú égnek emelte a szemét.
-Narcissa Vatos.
-Ja, hogy ő! Menj végig a folyosón, a végén jobbra, és a harmadik ajtó bal felől.
-Kösz - biccentett, aztán elfutott.
Szerintem körülbelül kettő másodpercébe került, mire odaért. Vagy kevesebb. Ennek örömére én is elindultam a saját szobámba, kicsit kótyagosabban, mint ahogy Susantól elindultam. Biztos az esés tette. Hát persze, hogy az esés. Nem is lehetett más.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:33 am

- Pfff, Carter. Bonyolult az élet - dőltem el az ágyamon. - Susan eltűnt. Gondolom, a szobájába ment. De tudod, ott nem szeretném zavarni.
- Lily, te is bonyolult vagy - simogatta meg a hátamat Carter.
- Igen, deee... Áh, mindegy - dőltem bele a fiú ölébe. - Szerinted meg kéne keresnem?
- Háááát - nyújtotta el a magánhangzót Carter.
- Ezek szerint igen. Én is erre gondoltam - sóhajtottam fel. - Akkor megkeresem?
- Rendben. Itt várlak.
- Váááárj! Ez az én szobám! Hogy van az, hogy te mindig itt vagy? Áh, hagyjuk. Nem is érdekel - álltam fel, mikor Carter a válaszra nyitotta volna a száját.

Lány hálókörlet - Page 4 Img-thing?
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:43 am

Kopogásra ébredek.
Mikor kinyitom a szemem, nem voltam semmiben sem biztos.
- Ki... ki... az? - ásítok.
-Fleur.
-Szabad - ülök fel az ágyamban, és megpróbálom kidörzsölni szememből az álmot.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:45 am

- Ó! Aludtál? - nyitok be az ajtón. - Bocsánat! Na, szóval. Azért jöttem, hogy megkérdezzem, mi a baj? - pislogok az ajtóban állva.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:46 am

- Gyere be - tolom arrébb a takaróhalmot, helyet adva a lánynak. - Hogy érted?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 5:53 am

- Köszi - huppanok le az ágyra. - Csak tudod, kirohantál az ebédlőből. Meg beszéltél Masonnel. Megtudhatom mit? - nézek rá fürkészően. Reggel hét óra van. Carter a szobámban ilyen korán én meg az egyik barátnőmnél, aki aludt. Mit csinálok? Jesszusom... Szóval, vissza Susanhoz. Remélem jobban van már.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:13 am

- Hát... - harapom a szám szélét, de végül elmondok mindent, amiről Mason-nel beszéltünk.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:16 am

- Nem lehet, hogy rokonok? - próbálok optimistán gondolkozni. Persze, elég valószínűtlen, de lehet. Nem?
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:17 am

- Mason azt mondta, hogy a pikniken találkoztak először.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:18 am

- Óh - nézek fel. - Titkos rokoni kapcsolat, amiről eddig nem tudtak?
Vissza az elejére Go down
Cammie Ombre

Cammie Ombre


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Aug. 31.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion a varázslényiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:19 am

- Mit mondott?
- Olyan volt, mint... Mint egy macska vadászat előtt. Nem tudtam mit mondani. De tényleg. Csak makogtam. Borzalmas. Nem hallgat meg. Egyáltalán nem. És nem tudok aludni se miatta. Nem megy ki a fejemből.
- Sajnálom, Mason - simítom meg a karját.
- Á, semmi. Csak rossz, hogy nem akar meghallgatni.
- Biztos megértené a történetedet.
- Ja... De elhinné?
- Hát... Muszáj neki - vonom meg a vállam, és megpuszilom az arcát. - Na menj aludni, mert már harmincnyolc órája húzod az igát.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:21 am

-Borzalmas vagy, Fleur - csóválom a fejem. - Ez nem a Hét Lotti!
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:25 am

- De lehetséges. Gondolj bele! Jó lenne... Vagy valami. Szóval szerintem tuti valami rokoni kapcsolat. Vaaaagy. Legjobb barátok lettek. Mint és Carter. Oké, rossz példa, mi egy ideje ismerjük egymást. Deeee mi van ha barátok? Csak nem akarják elmondani, mert félreérthetnéd és kiakadnál? Nem? Áh, nem. Ez nem túl valószínű. De elképzelhető. Múltkor is volt egy ilyen... - hadarom, majd egyszer csak észreveszem, hogy már megint túl sokat beszélek.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:27 am

- Milyen ilyen? - kapok a félbeszakadt mondaton és feltérdelek.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:31 am

- Hát hogy hirtelen lettek barátok. Nagyon jó barátok. A nővérem meg egy srác. Aztán összevesztek Danyvel. De kibékültek, mert megbeszélték. Nem kéne meghallgatnod? - lóbálom a lábamat.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:34 am

- Nem tudom... - ajj, le kell szoknom az ideges szájrágásról. - Tudod, minden pillanatban, amikor látom, olyan, mintha gyomorszájon vágnának. Csoda, hogy ma... vagyis tegnap nem bőgtem el magam a fél suli előtt.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:38 am

- Ó, sajnálom - karolom (igen, karolom, mert az ölelés teljesen más lenne...) át a barátnőmet. - Rossz lehet neked. De azt hiszem, tudok egy embert, aki átérzi a helyzetedet. Meg itt vagyok én! Mintha én lennék Mason... Mármint helyzet szempontjából.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:40 am

Fleur ölelése (vagy átkarolása, mert ügye tökmindegy) jól esik.
- Miért, Te mit csináltál?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:47 am

Azt hiszem az átkarolás (mert hát persze, hogy az) jól esett Susannak, mert egy kis mosoly került az arcára.
- Beszélgettem Carterrel, mikor hazajöttem. És megöleltem. Barney meg látta...
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:49 am

- Szegény Barney... - bontakozom ki az ÖLELÉSből (vagy átkarolásból, mivel teljesen mindegy). - És Te mit mondtál Neki?
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:55 am

- Azt mondtam, hogy csak barátok vagyunk. Hogy ő a legjobb barátom. Mintha a tesóm lenne. De nem értette meg. Pedig csak megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:56 am

- Hmm... - gondolkozom el. Hirtelen egy őrült ötlet jutott eszembe. Egy tökéletes(en) őrült dolog. - Én egy zseni vagyok!!!
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:57 am

- Zseni? Hm? Váááárj! Pont te? - pislogok ijedten.


A hozzászólást Fleur de Lys összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 31, 2013 7:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Susan Hutsinson

Susan Hutsinson


Hozzászólások száma : 161
Join date : 2013. Feb. 11.
Age : 24
Tartózkodási hely : Merilion, a varázsiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 6:58 am

- Igen - érzem, hogy virulok. Ezzel minden kiderül. - Mennem kell! - pattanok fel a döbbent Fleur mellől.
Vissza az elejére Go down
Fleur de Lys

Fleur de Lys


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2013. Feb. 12.
Tartózkodási hely : Merilion, a varázslóiskola

Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 7:01 am

- Oooooké. Szia! - nézek rá a már csukott ajtóra. Gyors volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lány hálókörlet - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány hálókörlet   Lány hálókörlet - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lány hálókörlet
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fiú hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merilion, a varázslóiskola :: Játéktér :: Merilion, a varázslóiskola-
Ugrás: